ponedeljek, 26. januar 2015 ob 00:00
Rokomet;Šport

Slovenija izrekla povračilne ukrepe Makedoncem: četrtfinale je tu
nedelja, 25. januar 2015 ob 19:07
Slovenska rokometna reprezentanca je v osmini finala svetovnega prvenstva premagala Makedonijo s 30:28 (16:15) in se močno približala kvalifikacijskemu turnirju za olimpijske igre.

Po drami padla Makedonija, Slovenija je v četrtfinalu
Slovenske novice
nedelja, 25. januar 2015 ob 17:58
Slovenija se bo v četrtfinalu, ki bo na sporedu v sredo, 28. januarja, pomerila z zmagovalko ponedeljkovega dvoboja med Francijo in Argentino.

Maščevanje za leto 2012 je uspelo
nedelja, 25. januar 2015 ob 16:32
Slovenski rokometaši se v osmini finala svetovnega prvenstva premagali Makedonijo. Tekma se je končala z rezultatom 30:28 (16:15).

Slovenci pripravljeni za makedonsko uro resnice
sobota, 24. januar 2015 ob 18:27
"Ambicije in želje so visoke, zato se bo vzdržalo vse," pred nedeljskim obračunom osmine finala z Makedonci napoveduje steber obrambe slovenske rokometne reprezentance Miladin Kozlina.

Najbolj "makedonski" Slovenec
sobota, 24. januar 2015 ob 15:36
Vse, kar je bilo do zdaj doseženo, je pozabljeno. Izločilni boji svetovnega prvenstva v rokometu so karte premešali na novo. Pravice do spodrsljaja ni več. Slovenci v osmini finala igrajo z...

Gonzalo ni uslišal Gonzala
sobota, 24. januar 2015 ob 00:05
V zadnjem krogu skupinskega dela na SP v Katarju so slovenski rokometaši včeraj izgubili proti Španiji s 26:30 (10:14) in osvojili tretje mesto. V osmini finala se bodo jutri ob 16.30 pomerili z...