Esotech

Tesna končnica domačim
Sport1.si
sobota, 28. marec 2009 ob 21:48
Košarkarji Geoplina Slovana so v 3. krogu drugega dela lige UPC (skupina za prvaka) premagali Elektro Esotech z 72:70 (21:24, 25:19, 14:16, 12:11).

Slovan kot razjarjen lev pričakuje Elektro
SiOL.net
sobota, 28. marec 2009 ob 09:47
Ljubljana - Boljše štartno izhodišče pred tretjim krogom lige za prvaka med Geplinom Slovanom in Elektro Esotech imajo ljubljanski košarkarji, ki nimajo tako kot v šoštanjskem taboru težav s prehladi.

Jadranska NLB jim je dala zalet
zurnal24.si
sreda, 25. marec 2009 ob 22:36
O današnjem sojenju pa ne gre zgubljati besed. Bojan Kuhar, trener Hopsov Pred začetkom lige za prvaka so strokovnjaki med udeležence končnice uvrščali tudi Zlatorog, ki pa je tokrat na domačem parketu visoko klonil proti Krki (64:85). Izbranci Aleša Pipana tako...

Elektra ostala praznih rok
Sport1.si
sreda, 25. marec 2009 ob 21:47
Košarkarji Elektre Esotech so v 2. krogu lige UPC (skupina za prvaka) izgubili proti domžalskemu Heliosu s 64:84 (12:18, 10:27, 23:18, 19:21).

Elektra namučila Olimpijo
Sport1.si
sreda, 18. marec 2009 ob 22:00
Košarkarji Uniona Olimpije so v 1. krogu lige UPC za prvaka premagali Elektro Esotech s 84:79 (23:21, 22:12, 19:23, 20:23).

Olimpija se je namučila
zurnal24.si
sreda, 18. marec 2009 ob 21:42
Zmaji so sicer pričakovano prišli do prve zmage, a so se morali zanjo krepko potruditi. Elektra, ki se je Olimpiji presenetljivo pred nekaj tedni postavila po robu v finalu slovenskega pokala, je bila v Šoštanju zelo dostojen tekmec prvakom, na koncu pa sta točki odpotovali v Ljubljano....

Šoštanjčani v ligo za prvaka
Sport1.si
sreda, 11. marec 2009 ob 22:57
Košarkarji Elektre Esotecha so v 22. krogu lige UPC premagali TCG Mercator s 85:67 (24:14, 24:16, 20:24, 17:13).