Matthias Lanzinger

Sreča je tokrat obrnila hrbet Ljubljančanom
petek, 2. februar 2024 ob 22:44
Hokejisti SŽ Olimpije so morali v 46. kolu ICEHL po hudem boju v gosteh priznati premoč Beljačanom.

Leskinen zagotovil točko Olimpiji, v podaljšku pa je odločil Desjardins
petek, 2. februar 2024 ob 21:30
Hokejisti Beljaka so v izjemno napeti tekmi 46. kroga Lige IceHL premagali SŽ Olimpijo s 3:2 po podaljšku. Zmaji so še vedno v igri za šesto mesto, ki vodi neposredno v končnico.

Beljaški zasuk uničil Olimpijine sanje
petek, 12. januar 2024 ob 22:15
Zmaji so v Tivoliju pred 1700 gledalci po dveh tretjinah vodili z 2:0, na koncu pa so ostali praznih rok. Že v nedeljo doma proti Bolzanu.

Beljak v zadnji tretjini uprizoril preobrat v Tivoliju
petek, 12. januar 2024 ob 21:47
Hokejisti SŽ-ja Olimpije so proti Beljaku vodili z 2:0, v zadnji tretjini pa so gostje trikrat zadeli v Tivoliju in zmajem zadali drugi zaporedni poraz v Ligi IceHL.

Beljak po preobratu v zadnji tretjini iz Tivolija odpeljal zmago #video
Sportal
petek, 12. januar 2024 ob 21:23
Hokejisti HK SŽ Olimpija so danes v Hali Tivoli gostili Beljak, ki ga kot glavni trener vodi Marcel Rodman, kot pomočnik pa njegov brat David, v napadu igrata Robert Sabolič in Blaž Tomaževič....

Po preobratu je pred Olimpijo padla še druga koroška ekipa
torek, 28. november 2023 ob 22:01
Hokejisti Olimpije so v ligi ICEHL gostovali v Beljaku, zaostajali že z 1:4, nato pa uprizorili preobrat v zadnji tretjini za zmago s 6:4.

Hokejski zmaji osvojili Poletno ligo na Bledu
nedelja, 27. avgust 2023 ob 08:58
Hokejisti SŽ Olimpije so osvojili tradicionalno Poletno ligo na Bledu. Zmaji so v velikem finalu premagali beljaški VSV s 6:3, kar je dober obet pred uradnim začetkom sezone. Ljubljančani so...