Matjaž Markič

Markič za tri stotinke ob medaljo, Mankoč v finalu
sobota, 15. december 2007 ob 19:05
Najvišjo slovensko uvrstitev na evropskem plavalnem prvenstvu v 25-metrskih bazenih v Debrecenu je v soboto dosegel Koprčan Matjaž Markič, ki je bil na 50 m prsno četrti, medaljo pa je zgrešil za vsega tri stotinke sekunde.

Debrecen: Markič za las ob kolajno
sobota, 15. december 2007 ob 18:48
Matjaža Markiča so le tri stotinke ločile od medalje na 50 metrov prsno na EP-ju v kratkih bazenih. V polfinalu je odplaval državni rekord.

Markič praznih rok
sobota, 15. december 2007 ob 18:19
Slovenski plavalec Matjaž Markič je na evropskem prvenstvu v kratkih bazenih v Debrecenu osvojil četrto mesto na 50 prsno.

Mankoč in Markič zanesljivo v polfinale
sobota, 15. december 2007 ob 11:01
Predzadnji dan 11. EP v 25-metrskih bazenih v Debrecenu, sta v predtekmovanju uspešno nastopila Peter Mankoč na 100 m mešano in Matjaž Markič na 50 m prsno ter se prebila v popoldanski polfinale.

Mankoč in Markič v Debrecnu zanesljivo v polfinale
sobota, 15. december 2007 ob 11:00
Predzadnji dan 11. evropskega prvenstva v 25-metrskih bazenih v Debrecenu na Madžarskem, sta v predtekmovanju uspešno nastopila Ilirijan Peter Mankoč na 100 m mešano in Koprčan Matjaž Markič...

sobota, 15. december 2007 ob 10:57
Plavalca Peter Mankoč (100 m mešano) in Matjaž Markič (50 m prsno) sta se s prvim in drugim časom prebila v popoldanski polfinale EP v plavanju v madžarskem Debrecenu.

Napoveduje nov rekord
Primorske novice
sobota, 15. december 2007 ob 01:45
Na evropskem prvenstvu v kratkih bazenih v Debrecenu na Madžarskem bo danes nastopil Matjaž Markič, ki bo v disciplini 50 metrov prsno branil bronasto medaljo, ki jo je pred dvema letoma osvojil v Trstu.