Sava Kranj

Ponzi ugnal Slovence! (fotogalerija)
Bicikel.com
nedelja, 3. julij 2011 ob 01:51
44. dirko za VN Kranja je v sprintu prepričljivo dobil Italijan Simone Ponzi. Kolesar Liquigasa je ugnal Luko Mezgeca (Sava Kranj) in Blaža Furdija (Adria Mobil).

V soboto že 44. Velika nagrada Kranja
torek, 28. junij 2011 ob 17:34
Kranj - Na tiskovni konferenci so delavci Kolesarskega kluba Sava Kranj predstavili 44. enodnevno kolesarsko dirko za Veliko nagrado Kranja-Memorial Filipa Majcna (1.1).

Brajkovič državni prvak v vožnji na čas
nedelja, 26. junij 2011 ob 17:30
Janez Brajkovič je osvojil naslov državnega prvaka v kolesarstvu v vožnji na čas, drugič doslej (2009). Na letošnjem prvenstvu je bil na progi med Solkanom in krajem Plave (37,9...

Brajkovič: Nastopil sem z najboljšo možno opremo
nedelja, 26. junij 2011 ob 14:22
Solkan - Jani Brajkovič (RadioSchack) je osvojil naslov slovenskega državnega prvaka v kolesarstvu v vožnji na čas, drugič doslej (2009).

Stoletna kobariška legenda gre na pot
sreda, 22. junij 2011 ob 00:20
Legenda Prostovoljnega gasilskega društva (PGD) Kobarid, stoletno gasilsko vozilo fiat 15 TER, se bo jutri, 23. junija, podala na Pot prijateljstva od najzahodnejše slovenske točke v Robidišču...

Ulissi zmagovalec dirke po Sloveniji
nedelja, 19. junij 2011 ob 17:20
Italijan Diego Ulissi je na dirki po Sloveniji izenačil razmerje zmag med tujci in Slovenci na 9:9. Robert Vrečer tretji.

Zmagovalec 18. kolesarske dirke po Sloveniji je Ulissi
Slovenske novice
nedelja, 19. junij 2011 ob 16:51
V skupnem seštevku je bil najboljši Slovenec Vrečer, ki je osvojil tretje mesto.