Mojca Rode

Slovenke na 17. mestu
Sport1.si
torek, 8. september 2009 ob 14:08
Slovenske ritmičarke Mojca Rode, Tjaša Šeme in Gruša Kočica so danes nadaljevale nastope na svetovnem prvenstvu v japonskem mestu Mie.

Slovenske ritmičarke dobro začele SP
SiOL.net
ponedeljek, 7. september 2009 ob 13:01
Suzuka - Slovenske ritmičarke Mojca Rode, Tjaša Šeme in Pia Arhar so uspešno začele nastope na svetovnem prvenstvu v japonskem mestu Mie.

Dober začetek za ritmičarke
Sport1.si
ponedeljek, 7. september 2009 ob 12:56

Klinarjeva prinesla prvo odličje
zurnal24.si
sobota, 27. junij 2009 ob 22:20
Drugi tekmovalni dan sredozemskih iger je Sloveniji prinesel prvo odličje. Zanj je poskrbela plavalka Žita Gorenjke Radovljice Anja Klinar, ki je na 200 mešano z 2:14,24 osvojila bronasto odličje. Z izjemnim dosežkom 2:10,36 je zmagala Francozinja Camille Muffat. Druga slovenska finalistka...

Zmaga ostala v Italiji, Rodetova šesta
SiOL.net
sobota, 27. junij 2009 ob 21:12
Pescara - Edina slovenska ritmičarka v današnjem finalu mnogoboja najboljše deseterice na sredozemskih igrah v Pescari Mojca Rode je zasedla končno šesto mesto (93,825 točke).

Slovenska ekipa začela z nastopi
Sport1.si
petek, 26. junij 2009 ob 21:23
Slovenska veslaška reprezentanca je na sredozemskih igrah v Pescari opravila s predtekmovanji, predstavili sta se ritmični gimnastičarki Mojca Rode in Tjaša Šeme ter tudi rokoborca.

Rodetova v finale mnogoboja
SiOL.net
petek, 26. junij 2009 ob 20:50
Pescara - Mojca Rode in Tjaša Šeme na sredozemskih igrah v Pescari nista nastopili po pričakovanjih. Prva se je vendarle uvrstila v finale mnogoboja, Šemetova pa je z nastopi končala.