Brooklyn Netsi so na krilih Kyrieja Irvinga, kljub ponovni poškodbi Jamesa Hardna, premagali ekipo New Orleans Pelicans ter se tako približali vodilni ekipi na vrhu vzhodne konference. Družbena...

Kralji Anžeta Kopitarja slavili v derbiju kalifornijskih sosedov
Ekipa
sreda, 21. april 2021 ob 09:23
Hokejisti Los Angeles Kings, ki jih kot eden od kapetanov v severnoameriški ligi NHL vodi tudi Slovenec Anže Kopitar,...

Nova poškodba Hardna, Clippers dobili dramo
zurnal24.si
sreda, 21. april 2021 ob 09:04
V najmočnejši košarkarski ligi so v noči na sredo odigrali pet tekem.

Kopitarjev gol za ponižanje mestnih rivalov
zurnal24.si
sreda, 21. april 2021 ob 08:49
Slovenski zvezdnik v najmočnejši hokejski ligi na svetu je prišel do prestižne zmage.

1500 gledalcev v Staples Centru videlo deseti gol Kopitarja
RTV Slovenija
sreda, 21. april 2021 ob 08:45
V Staples Centru so bili prvič v tej sezoni v Ligi NHL gledalci, Anže Kopitar pa je ob zmagi Los Angelesa nad Anaheimom v drugi tretjini dosegel zadetek za vodstvo z 2:0.

Irving blestel v New Orleansu, George v Portlandu
sreda, 21. april 2021 ob 08:24
Košarkarji Brooklyna so v Ligi NBA kljub odsotnosti Jamesa Hardna v gosteh premagali New Orleans s 134:129. Kyrie Irving je dosegel 32 točk, od tega 15 v zadnji četrtini.

Brooklyn tudi brez pomoči znova poškodovanega Hardna boljši od New Orleansa
Dnevnik
sreda, 21. april 2021 ob 07:59
Košarkarji Brooklyn Nets, eni od glavnih kandidatov za naslov v ligi NBA, so za “nedoločen čas” izgubili zvezdnika Jamesa Hardna, ki je spet poškodovan. Kljub temu so mrežice na krilih 32 točk Kyrieja Irvinga v gosteh premagale New Orleans Pelicans