petek, 22. januar 2010 ob 11:39
Sonja Roman se te dni mudi v Južnoafriški republiki, v mestecu Potchefstroom, ki je stalna pripravljalna baza najboljših slovenskih atletov.

Sonja Roman druga na silvestrskem teku
petek, 1. januar 2010 ob 10:24
Slovenska atletinja, tretja na letošnjem dvoranskem evropskem prvenstvu na 1500 m, je bila druga na silvestrskem teku v italijanskem Bolzanu.

Romanova druga na silvestrskem teku v Bolzanu
četrtek, 31. december 2009 ob 20:50
Sonja Roman, tretja na letošnjem dvoranskem evropskem prvenstvu na 1500 metrov, je bila druga na silvestrskem teku v italijanskem Bolzanu. Zmagala je Etiopijka Utra Gedo Sule.

četrtek, 31. december 2009 ob 18:09
Bolzano - Slovenska atletinja Sonja Roman, tretja na letošnjem dvoranskem evropskem prvenstvu na 1500 m, je bila druga na silvestrskem teku v italijanskem Bolzanu (16:13,9).

Romanova druga na silvestrskem teku
Sport1.si
četrtek, 31. december 2009 ob 17:20
Slovenska atletinja Sonja Roman, tretja na letošnjem dvoranskem evropskem prvenstvu na 1500 m, je bila druga na 35. silvestrskem teku v italijanskem Bolzanu (16:13,9).

Slovenski dosežki v 2009, 1. del
nedelja, 27. december 2009 ob 11:37
V letu 2009 je na športnem področju odmevala uvrstitev Slovenije na svetovno prvenstvo v nogometu, poleg številnih zmag slovenskih športnikov v svetovnem pokalu pa smo dobili tudi svetovna prvaka...

Kozmus in Majdičeva športnika leta 2009
torek, 22. december 2009 ob 21:16
Atlet Primož Kozmus in smučarska tekačica in Petra Majdič sta najboljša športnika leta 2009 v Sloveniji po izboru Društva športnih novinarjev Slovenije (DŠNS). Ekipa leta je nogometna...