San Jose

Kralji po zaostanku v prvi tretjini prepričljivi v nadaljevanju
četrtek, 28. december 2023 ob 07:01
Hokejisti Los Angeles Kings so v severnoameriški ligi NHL premagali San Jose Sharks s 5:1. Slovenski zvezdnik Anže Kopitar tokrat v statistiko ni dodal gola ali podaje, je pa zadnja dva zadetka...

Kopitarjevi Kralji so bili uspešni
Sportal
sreda, 27. december 2023 ob 22:20
Hokejisti Los Angeles Kings so v severnoameriški ligi NHL premagali San Jose Sharks s 5:1. Slovenski zvezdnik Anže Kopitar tokrat v statistiko ni...

V takšnih vlogah jih ne bomo srečevali več
Sportal
sreda, 27. december 2023 ob 20:30
Iztekajoče se leto je bilo zadnje tekmovalno za kopico športnikov, ki jih v takšnih vlogah ne bomo več videvali. Zbrali smo nekaj športnikov, ki so potegnili črto pod svojo kariero.

Kopitar dvakrat podal ob zmagi kraljev nad Calgaryjem
nedelja, 24. december 2023 ob 09:45
Hokejisti Los Angeles Kings so ponoči v severnoameriški ligi NHL na domačem ledu premagali Calgary Flames s 5:3 za 19. zmago v sezoni. Slovenski zvezdnik Anže Kopitar je v 20:46 minute na ledu prispeval dve podaji.

Kopitar eden izmed junakov ob novi zmagi kraljev
nedelja, 24. december 2023 ob 08:57
Kopitar dvakrat podal ob zmagi kraljev nad Calgaryjem.

Kopitar razigraval soigralce za novo zmago Kraljev
nedelja, 24. december 2023 ob 08:32
Anže Kopitar je k zmagi Los Angeles Kings nad Calgary Flames s 5:3 prispeval dve podaji.

Dve podaji Kopitarja za 19. zmago Kingsov
nedelja, 24. december 2023 ob 08:05
Hokejisti Los Angeles Kingsov so pred domačimi navijači premagali Calgary Flames s 5:3. Anže Kopitar je vdobrih 20 minutah na ledu prispeval dve podaji.