Luka Modrić

Real preko Baskov rutinirano do španskega superpokala
nedelja, 16. januar 2022 ob 21:57
Na precej rutiniran način so igralci madridskega Reala danes osvojili španski superpokal z zmago proti Athleticu iz Bilbaa z 2:0. Tako so na stadionu kralja Fahda v Rijadu v Savdski Arabiji že dvanajstič dvignili pokal za zmagovalca

Modrić in Benzema zadela za zmagoslavje Madridčanov
nedelja, 16. januar 2022 ob 21:54
Nogometaši Reala v velikem finalu španskega superpokala premagali igralce moštva Athletic Bilbao.

Real Madrid prišel do nove lovorike
nedelja, 16. januar 2022 ob 21:32
Finale superpokala se je končalo po željah navijačev madridskega Reala.

Modrić in Benzema poskrbela za prvo letošnjo lovoriko Real Madrida
nedelja, 16. januar 2022 ob 21:27
Nogometaši madridskega Reala so zmagovalci španskega superpokala, potem ko so v finalu turnirja v Savdski Arabiji v Džedi premagali zasedbo Athletic Bilbaa (2:0). V prvem polčasu je mrežo...

Po golih Modrića in Benzemaja Real 12. v vitrino pospravil superpokalno lovoriko
nedelja, 16. januar 2022 ob 19:28
Nogometaši madridskega Reala so zmagovalci španskega superpokala. V finalu turnirja četverice v Riadu so z 2:0 odpravili Athletic Bilbao, ki je branil naslov.

Spektakularen superpokalni el clasico Realu, Barcelona solidna, a še vedno daleč
sreda, 12. januar 2022 ob 23:40
“Real dobil superclasico” in “Barcelona je nazaj” sta naslovnici današnje madridske Marce in katalonskega Sporta po izjemnem polfinalu španskega nogometnega superpokala, ki je bil sinoči v Rijadu v Savdski Arabiji. Real je tekmo dobil po podaljšku s...

Rezervist Valverde po odličnem protinapadu popeljal kraljevi klub v finale
sreda, 12. januar 2022 ob 20:00
V prvem polfinalu španskega superpokala v Riadu v Savdski Arabiji je madridski Real premagal Barcelono s 3:2 po podaljšku. Odločilni zadetek je dosegel rezervist Fede Valverde v 98. minuti.