ponedeljek, 27. junij 2011 ob 00:20
Trije mušketirji svetovnega tenisa, Rafael Nadal, Roger Federer in Novak Đoković, so z lahkoto "preživeli" prvi teden Wimbledona. Največ težav izmed trojice je imel Srb, ki je v soboto oddal...

Ivanišević: Lahko bi osvojil še pet Wimbledonov
nedelja, 26. junij 2011 ob 14:04
Split - ''Če bi leta 1992 v finalu Wimbledona premagal Andreja Agassija, bi v All England Clubu osvojil še pet naslovov,'' je izjavil legendarni hrvaški teniški igralec Goran Ivanišević.

Ubijalsko seksi moški uporniki
sreda, 22. junij 2011 ob 12:00
Tokrat smo vam pripravili izbor tistih moških zvezdnikov, ki veljajo za nekakšne seksi upornike.

Ivanišević Wimbledon osvojil s 'pomanjkljivo' garderobo
petek, 17. junij 2011 ob 06:59
Legendarni hrvaški tenisač in velik šaljivec Goran Ivanišević je tudi deset let po antološkem osvajanju wimbledonskega naslova še vedno velik ljubljenec "svetega" občinstva.

Goran Ivanišević, Wimbledonski zmagovalec
petek, 10. junij 2011 ob 14:48
Ljubili so ga, kjerkoli se
je pojavil. Ljubili so ga, ko je zabijal ase, se smejal, jokal, izgubljal živce, preklinjal, zmerjal sodnike, zmagoval in izgubljal.

Ivanišević opozoril Murraya: Nadal ne greši
petek, 3. junij 2011 ob 10:01
Škotski tenisač Andy Murray bo v polfinalu turnirja za grand slam v Roland Garrosu poskušal postati šele drugi igralec, ki bi na pariškem pesku premagal Rafaela Nadala.

Saševa Marija izgubila s Kitajko
četrtek, 2. junij 2011 ob 16:04
Marija Šarapova se je poslovila od odprtega prvenstva Francije. Za to je s 6:4 in 7:5 poskrbela v polfinalu Kitajka Li Na. Bartolijeva in Schiavonejeva za finale. Finale mešanih dvojic pa igra...