Dinara Safina

Zdaj gre zares
sreda, 4. junij 2008 ob 13:58
V četrtfinalu Odprtega prvenstva Francije v tenisu se merita Dinara Safinova in Jelena Dementijeva. Poleg njiju boj za nadaljevanje bijeta tudi Svetlana Kuznecova in Kaia Kanepi.

sreda, 4. junij 2008 ob 09:32
Najbrž ste prvič na tiskovni konferenci? Namreč, vedno dobim to vprašanje. Ne vem kolikokrat moram to še povedati, a najbrž je razlog v tem, da nas učijo dobre tehnike.

Kot na ruskem državnem prvenstvu
torek, 3. junij 2008 ob 00:19
Na odprtem prvenstvu Francije v tenisu je včeraj izpadla prva nosilka Marija Šarapova. Rusinja v uvodnih krogih ni igrala najbolje, na levi nogi pa jo je v osmini finala ujela rojakinja Dinara Safina. Mlajša sestra Marata Safina je zmagala s 6:7 (8), 7:6 (5) in 6:2.

Safina po preobratu izločila Šarapovo
ponedeljek, 2. junij 2008 ob 18:23
Dinara Safina je bila v osmini finala Roland Garrosa v izgubljenem položaju, potem pa je s 6:7, 7:6 in 6:2 ugnala Marijo Šarapovo.

Šarapova izpadla
ponedeljek, 2. junij 2008 ob 18:19
Tenisačica Dinara Safina je z zmago nad Marijo Šarapovo pripravila prvovrstno presenečenje na odprtem prvenstvu Francije.

Safina osvojila Berlin
nedelja, 11. maj 2008 ob 17:06
Ruska teniška igralka Dinara Safina je zmagovalka turnirja WTA v Berlinu, potem ko je v današnjem finalu premagala rojakinjo Jeleno Dementjevo.

Ruski finale v Berlinu pripadel Safini
nedelja, 11. maj 2008 ob 16:49
Berlin - Ruska teniška igralka Dinara Safina je zmagovalka turnirja WTA v Berlinu z nagradnim skladom 870.000 evrov, potem ko je v današnjem finalu premagala rojakinjo Jeleno Dementjevo.