Jaka Klobučar

Zmagala je ekipa, ki igra bolj moštveno košarko
ponedeljek, 17. februar 2020 ob 10:54
"Ta trenutek so enostavno boljša ekipa kot mi," je po porazu proti košarkarjem Kopra Primorske v finalu Pokala Spar odkrito priznal kapetan Cedevite Olimpije Jaka Blažič,.

Golemac: Predvsem v obrambi delamo zelo velike neumnosti
ponedeljek, 3. februar 2020 ob 14:06
Za Cedevito Olimpijo je buren teden, v katerem je Slavena Rimca na klopi zamenjal Jurica Golemac, ki je ob debiju po podaljšku prekinil niz porazov, v kratkem pa se mu bo v Ljubljani pridružil še...

Rimac: Čuti se, da nismo dobra celota
ponedeljek, 27. januar 2020 ob 11:30
"Bili smo v dobri situaciji, a smo se hitro spravili v zelo slabo," je po četrtem porazu v nizu dejal trener košarkarjev Cedevite Olimpije Slaven Rimac.

Anzulović v Kopru pogrešal energijo; Rimca še vedno moti sebičnost v ekipi
ponedeljek, 20. januar 2020 ob 11:36
"Glavno je, da fantje verjamejo v to kar delajo. Mislim, da jim bo ta zmaga dala novega elana za naprej," je po zmagi nad Krko (67:63) povedal trener košarkarjev Kopra Primorske Andrej Žakelj.

Krampelj po sedenju v Ljubljani za Andorro zaigral v španski ligi in Eurocupu
ponedeljek, 13. januar 2020 ob 11:46
Cedevita Olimpija je sredi decembra poslala Martina Kramplja poslala na posojo Andorri, kjer je slovenski košarkar dobil nekaj priložnosti, kje bo igral v nadaljevanju, pa še ni znano.

Nenadomestljiv spodrsljaj nemotiviranih zmajev v boju za vrh Jadrana
ponedeljek, 6. januar 2020 ob 09:45
"Ko igraš proti Igokei, se od nas pričakuje, da na kakršen koli način pač, zmagamo," je po prvem domačem porazu v Ligi ABA dejal trener košarkarjev Cedevite Olimpije Slaven Rimac.

Trifunović o novi naturalizaciji: Samo pragmatični želimo biti
ponedeljek, 30. december 2019 ob 11:57
Košarkarska reprezentanca je sprožila postopek nove naturalizacije ameriškega igralca. Slovensko državljanstvo bo dobil nekdanji center Olimpije Jordan Morgan.