Hervis

Finale pokala: Domžale - Maribor (2:1)
sreda, 25. maj 2011 ob 22:00
V finalu pokala Hervis se v Stožicah merita Domžale in Maribor. Pekič je z zadetkom v 38. minuti popeljal Domžale v vodstvo.

V ŽIVO: Pekič zabil za 2:1!
sreda, 25. maj 2011 ob 21:37
Mariborčani želijo devetemu naslovu državnega prvaka dodati sedmo pokalno lovoriko. Finale pokala Hervis z Domžalami od 20.45 dalje v Stožicah. Tekmo na zurnal24.si spremljamo V ŽIVO.

Finale pokala: Domžale - Maribor (1:1)
sreda, 25. maj 2011 ob 21:30
V finalu pokala Hervis se v Stožicah merita Domžale in Maribor. V 22. minuti je Juninho uspel izenačiti izid na 1:1.

sreda, 25. maj 2011 ob 21:20
V finalu pokala Hervis se v Stožicah merita Domžale in Maribor. Filipovič je z zadetkom v 14. minuti popeljal vijoličaste v vodstvo.

sreda, 25. maj 2011 ob 21:11

V ŽIVO: Filipović za 1:0 v finalu!
sreda, 25. maj 2011 ob 21:04

Finale pokala Hervis: Domžale - Maribor (0:0)
sreda, 25. maj 2011 ob 21:00
Pred finalno tekmo pokala Hervis med Domžalami in Mariborom so se v Ljubljani med seboj spopadli Green Dragonsi in Viole.