ponedeljek, 11. april 2011 ob 11:11
Ljubljana - Devetnajstim športnim panogam je na trenutnem seznamu slovenskih kandidatov za nastop na OI 2012 namenjenih kar 91 mest,a bo končna številka prav gotovo manjša.

Petrič junak državnega prvenstva
nedelja, 6. februar 2011 ob 22:23
Maribor - V Zgornji Kungoti je konec tedna potekalo državno prvenstvo v badmintonu. V posamični konkurenci sta državna prvaka postala Luka Petrič in Maja Tvrdy.

Tvrdyjeva izpadla v četrtfinalu Carigrada
sreda, 22. december 2010 ob 17:40
Carigrad - Na tekmi badmintonskega svetovnega pokala je Maja Tvrdy v četrtfinalnem dvoboju izgubila proti drugi nosilki Bolgarki Lindi Zechirijevi, ki je na svetovni jakostni lestvici 30 mest višje...

Tvrdyjeva v Carigradu v tretjem krogu
torek, 21. december 2010 ob 18:59
Carigrad - Najboljša slovenska igralka badmintona Maja Tvrdy ob koncu leta nastopa na tekmi svetovnega pokala v Carigradu, kjer je preskočila uvodni oviri.

Tvrdyjeva obtičala v četrtfinalu
petek, 3. december 2010 ob 16:34
Manama - Slovenska igralka badmintona Maja Tvrdy je na svetovnem pokalu v Bahrajnu tekmovanje končala z uvrstitvijo na peto do osmo mesto.

Tvrdyjeva nadaljuje z zmagami v Bahrajnu
četrtek, 2. december 2010 ob 22:53
Manama - Najboljša slovenska igralka badmintona Maja Tvrdy na svetovnem pokalu v Bahrajnu nadaljuje z zmagami. V tretjem krogu je gladko z 2:0 (21:9, 21:15) premagala domačinko Anto Agno.

Tvrdyjeva uspešna v drugem krogu Bahrajna
sreda, 1. december 2010 ob 21:20
Manama - Najboljša slovenska badmintonska igralka Maja Tvrdy je na tekmi za svetovni pokal v Bahrajnu v drugem krogu po ogorčenem boju z 2:1 ugnala Indijko Sadhev Mohito.