Liu Xiang

Robles prvak na 110 ovire le pol ure
ponedeljek, 29. avgust 2011 ob 14:50
Kubanec Dayron Robles je bil novi svetovni prvak v teku na 110 metrov z ovirami. A le za pol ure, saj je bil nato diskvalificiran zaradi oviranja Kitajca Liu Xianga.

Richardson do zlata po diskvalifikaciji Roblesa
ponedeljek, 29. avgust 2011 ob 14:15
Daegu - Po diskvalifikaciji svetovnega rekorderja v teku na 110 metrov z ovirami, Kubanca Dayrona Roblesa, si je zlato medaljo pritekel Američan Jason Richardson (13,16, veter: -1,1 m/s).

Kozmus osvojil bronasto medaljo!
ponedeljek, 29. avgust 2011 ob 09:08
Daegu - Slovenski šampion Primož Kozmus je na svetovnem prvenstvu v Daeguju nekoliko nepričakovano osvojil bronasto medaljo v metu kladiva (79,39). Tretji dan šest končnih odločitev.

Skromen nastop Nine Kolarič
ponedeljek, 29. avgust 2011 ob 00:20
Naj si atleti še tako prizadevajo, da bi kršili zlato atletsko pravilo, da lovljenje norm do zadnjega trenutka ne vpliva na uvrstitev na velikem tekmovanju, jim to ne uspeva. V slovenski...

SP v atletiki: Bolt pobegnil in ostal brez zlate kolajne!
nedelja, 28. avgust 2011 ob 14:00
Jamajški atlet Usain Bolt je v finalu teka na 100 m na SP v Daeguju prehitro štartal in ostal brez zlate kolajne.

Pistorius v polfinalu, Merritt najhitreje letos
nedelja, 28. avgust 2011 ob 09:00
Daegu - Južnoafriški športnik invalid Oscar Pistorius se je v zgodovino vpisal že z uvrstitvijo na SP v Daeguju, tu pa se mu je uspelo uvrstiti v polfinale teka na 400 metrov. Merritt najhitreje...