Edvard Kokšarov

Cimos spet ugnal Celje v Zlatorogu
petek, 15. april 2011 ob 21:50
Celjski rokometaši so v dvorani Zlatorog v 4. krogu končnice 1. SRL z 28:30 izgubili proti Cimosu.

Le stežka s celo kožo iz Zlatoroga
petek, 15. april 2011 ob 21:19
Celje - Koprska zasedba je v zadnjih desetih minutah 4. kroga končnice rokometnega DP obrnila rezultat, čeprav so Celjani vodili že s petimi zadetki. Koper je tako prevzel prvo mesto na lestvici.

Vladan Matić novi trener RK Celje
četrtek, 14. april 2011 ob 22:50
Matić je že sklenil dogovor z direktorjem Romanom Pungartnikom, a pogodbe še ni podpisal.

Celjane bo iz brezna skušal dvigniti Matić
ponedeljek, 11. april 2011 ob 12:50
Celjsko ekipo bo prevzel Vladan Matić, srbski strokovnjak, ki ga je vodstvu največjega slovenskega kluba priporočil Luka Žvižej.

Pokalna lovorika rokometašem Cimosa
nedelja, 10. april 2011 ob 17:20
Rokometaši Cimosa so tretjič postali pokalni zmagovalci, potem ko so v Celju z 22:20 premagali Gorenje.

Pokal Pivovarne Union: Nova blamaža celjskih rokometašev
nedelja, 10. april 2011 ob 16:46
Ribnica Riko hiše je osvojila tretje mesto na zaključnem turnirju za pokal Pivovarne Union, potem ko je v dvorani Zlatorog premagala Celje Pivovarno Laško s 26:25 (12:12). V finalu, ki se bo...

Edi želi ob slovesu še enkrat dvigniti pokal
petek, 8. april 2011 ob 22:52
V mestu ob Savinji raste napetost pred prvim vrhuncem v sezoni, zaključnim tunirjem rokometnega pokala ...