Rok Kronaveter

V živo: Bravo še naprej polni mrežo, prava katastrofa Olimpije
SiOL.net
nedelja, 9. oktober 2022 ob 15:00
Vodilna Olimpija v 12. krogu 1. SNL gostuje pri mestnem tekmecu Bravu v Šiški. Na morebiten spodrsljaj zmajev bodo čakali drugouvrščeni...

Mojstrovina Benedičiča za zmago Kopra
Primorske novice
sobota, 8. oktober 2022 ob 21:02
Nogometaši Maribora so v 12. krogu Prve lige Telemach izgubili proti Kopru z 0:1 (0:0).

Drama v Ljudskem vrtu: Po dolgi prekinitvi Koper do novih treh točk
24ur.com
sobota, 8. oktober 2022 ob 20:23

Totalen kaos v Ljudskem vrtu, Koprčani z igrišča, tekma prekinjena
zurnal24.si
sobota, 8. oktober 2022 ob 20:18
Derbi 12. kroga Prve Lige TS je bil prekinjen za slabe pol ure, potem ko so Koprčani ob norenju domačih navijačev zaradi slabega sojenja zapustili zelenico.

Tabor do dragocene točke
sobota, 8. oktober 2022 ob 19:30
Nogometaši CB24 Tabora Sežane in Domžal so se v 12. krogu Prve lige Telemach razšli z neodločenim izidom 1:1 (0:1).

Kaos v Ljudskem vrtu: zaradi navijačev polurna prekinitev, nato evrogol Benedičiča
SiOL.net
sobota, 8. oktober 2022 ob 19:12
Igra se 12. krog prve slovenske lige. Derbi med Mariborom in Koprom je bil v 85. minuti za kar pol ure prekinjen. Ob izidu 0:0 je bil v 80. minuti...

Večna tekmeca s porazoma v derbi, zmaji z dolgimi nosovi iz Šiške
Delo
sobota, 8. oktober 2022 ob 17:53
Po porazu Maribora na dramatični tekmi s Koprom v Ljudskem vrtu (0:1) je Bravo potolkel Olimpijo na svojem štadionu v Spodnji Šiški (6:1).