Fabijan Cipot

Vinko najboljši v 29. krogu
nedelja, 24. april 2011 ob 16:30
Ljubljana - Izbrali smo najboljšo enajsterico 29. kroga PrveLige, s pomočjo ankete in glasovanja športne redakcije Sportala pa je bil za najboljšega posameznika kroga izbran Vedran Vinko (Nafta).

Trije evrogoli in avtogol ob jezeru
ponedeljek, 18. april 2011 ob 00:20
Nogometaši Maribora so zadnjo četrtino državnega prvenstva začeli z zmago v Kranju, ki je bila precej težja od pričakovanj, in zadržali sedem točk prednosti pred Domžalami. V derbiju je...

Sanjski niz Ljubljančanov se nadaljuje
sobota, 16. april 2011 ob 22:14
Velenje - Nogometaši velenjskega Rudarja so v 28. krogu 1. slovenske nogometne lige izgubili proti ljubljanski Olimpiji z 1:3 (1:2). Ljubljančani so z novo zmago vse bližje uvrstitvi v Evropo.

Radan rešil zmago Maribora
sobota, 16. april 2011 ob 22:05
Maribor je na zadnji tekmi 28. kola Prve lige prišel do zmage v Kranju pri Triglavu. Štajerci so slavili z 2:1, potem ko jim je zmago v 73. minuti tekme zagotovil rezervist Robert Berič.

Zmaji slavili v Velenju
petek, 15. april 2011 ob 09:28
Koper v skladu s tradicijo na gostovanju v Ajdovščini ni prišel do zmage. Kanarčki so se morali zadovoljiti z remijem. Hat-trick Vita Pluta. Olimpija v Velenju slavila s 3:1.

Velikonja v Domžalah zaznamoval 27. krog
ponedeljek, 11. april 2011 ob 19:30
Ljubljana - Izbrali smo najboljšo enajsterico 27. kroga PrveLige, s pomočjo ankete in glasovanja športne redakcije Sportala pa je bil za najboljšega posameznika kroga izbran Etien Velikonja...

Olimpija nadaljuje z izjemno spomladansko formo
sobota, 19. marec 2011 ob 18:21
Nogometaši ljubljanske Olimpije so v 24. krogu 1. slovenske nogometne lige premagali Luko Koper s 4:0, Rudar pa je pred domačimi gledalci s 3:1 odpravil Domžale.