ACH Volley

ACH Volley dobil tudi drugo tekmo finala
Dnevnik
sobota, 21. april 2018 ob 20:41
Odbojkarji ACH Volleyja so le še zmago oddaljeni od 15. naslova državnega prvaka. Tako kot na prvi so tudi na drugi tekmi finala v Kamniku premagali Calcit Volley s 3:0 (20, 22, 18).

ACH Volley korak do 15. naslova
RTV Slovenija
sobota, 21. april 2018 ob 20:39
Odbojkarji ACH Volleyja so le še zmago oddaljeni od 15. naslova državnega prvaka. V drugi tekmi finala so v Kamniku s 3:0 (20, 22, 18) ugnali Calcit Volley in povedli z 2:0 v zmagah.

Pustili jim niso dihati niti v Kamniku
Sportal
sobota, 21. april 2018 ob 20:30
ACH Volley je le še zmago oddaljen do že 14. zaporednega, 15. skupno, državnega naslova. Na drugi tekmi finalne serije v Kamniku spet niso oddali niti niza in povedli z 2:0 v zmagah.

Cilj zmajev ostati neporaženi
Delo
sobota, 21. april 2018 ob 12:00
Ljubljana – Gledalci upajo, v obeh taborih pa so prepričani, da bo današnja (Kamnik, 19) druga finalna tekma odbojkarskega DP bolj izenačena, kot je bila prva v Tivoliju. Na njej je...

ACH prekipeva od samozavesti
Dnevnik
sobota, 21. april 2018 ob 07:40
Odbojkarji Calcita Volleyja in ACH Volleyja bodo danes ob 19. uri v Kamniku odigrali drugo tekmo finala slovenskega prvenstva.

V peklenskem ritmu Calcitu pošla sapa
Delo
torek, 17. april 2018 ob 21:36
Ljubljana – Tako neizenačene finalne tekme moškega odbojkarskega DP že dolgo ni bilo. Ne le, da branilec lovorike ACH Volley izzivalcu Calcitu Volleyju ni oddal niza, temveč je vse tri...

Calcit Volley nemočen proti prvakom
Dnevnik
torek, 17. april 2018 ob 21:10
ACH Volley je proti kamniškemu Calcitu v dvorani Tivoli dobil prvo tekmo finala odbojkarskega prvenstva. Tekmeca se bosta znova srečala v soboto v Kamniku.