Slovenski odbojkarski reprezentant Jan Kozamernik je sporočil, da po treh letih zapušča Milano. Naslednja postaja v njegovi karieri bo očitno Poljska oziroma klub Asseccou Resovia.

Slovenski odbojkarski reprezentant Jan Kozamernik po treh letih zapušča Milano, je objavil na Instagramu. Zadnja štiri leta je preživel v Italiji, kjer je poleg Powervolley Milana igral še za...

Šmuc prva okrepitev kamniškega Calcita
Sportal
petek, 7. maj 2021 ob 11:27
Odbojkarji Calcit Volleyja, ki so s pokalnim naslovom končali letošnjo sezono, bodo novo prvič v zgodovini kluba začeli s športnim direktorjem. Pomembno vlogo v klubu bo opravljal Tomi Šmuc, ki...

Pokalna lovorika v Kamnik
Gorenjski glas
torek, 4. maj 2021 ob 14:58
Odbojkarji moštva Calcit Volley so v finalu zaključnega turnirja premagali ACH Volley in še četrtič osvojili naslov pokalnih prvakov.

ACH padel še z drugega prestola
Primorske novice
ponedeljek, 3. maj 2021 ob 11:27
Odbojkarji kamniškega Calcita so pod vodstvom kanalskega trenerja Gregorja Jerončiča osvojili pokal Slovenije za sezono 2020/21. Kanalski Salonit je izpadel v polfinalu.

Pokalni poraz proti Calcitu pri ACH spodnesel še trenerja
Dnevnik
nedelja, 2. maj 2021 ob 18:54
Odbojkarji Calcita iz Kamnika so v finalu pokala Slovenije v Ljubljani gladko s 3:0 premagali ACH Volley.