Juan Martin del Potro

Velika trojka še tretje leto zapored pobrala smetano
RTV Slovenija
ponedeljek, 18. november 2019 ob 10:58
(Posamična) teniška sezona se je končala z zmago Stefanosa Cicipasa, še drugo leto zapored je finale najboljše osmerice pripadel predstavniku naslednje generacije.

Vroča Argentinka s to obleko zasenčila Ronaldovo Georgino
zurnal24.si
torek, 5. november 2019 ob 09:34
Na podelitvi MTV nagrad so spremljevaljke slavnih športnikov pokazale svoje čare.

Federer odigral 1500. dvoboj
zurnal24.si
torek, 22. oktober 2019 ob 11:58
Zimzeleni švicarski tenisač je vse bližje rekord Jimmyja Connorsa.

Roger Federer v Baslu naskakuje deseto lovoriko
Dnevnik
torek, 22. oktober 2019 ob 11:56
Najboljši slovenski teniški igralec Aljaž Bedene se je na Dunaju prepričljivo uvrstil v drugi krog, kjer se bo pomeril z Gillesom Simonom.

Izjemna priljubljenost Gorana Ivaniševića
Dnevnik
četrtek, 3. oktober 2019 ob 20:22
Srbski teniški igralec Novak Đoković se v Tokiu pripravlja na olimpijske igre, kjer si želi prihodnje leto osvojiti zlato kolajno.

Nadal po skoraj petih urah izjemnega finala v solzah do 19. grand slama
nedelja, 8. september 2019 ob 22:08
Finale Odprtega prvenstva ZDA je presegel vsa pričakovanja. Rafael Nadal je premagal Daniila Medvedjeva s 7:5, 6:3, 5:7, 4:6 in 6:4 po štirih urah in 49 minutah. Španec se je veselil četrte...

Bedene izločil nosilca iz Francije
Dnevnik
četrtek, 29. avgust 2019 ob 12:47
Slovenski teniški igralec Aljaž Bedene je po petih nizih napredoval med 32 najboljših na turnirju v New Yorku in s tem dosegel svoj največji uspeh na odprtem prvenstvu ZDA. Po štirih urah je s 4:6, 6:7 (3), 6:2, 7:5 in 7:6 (4) premagal Francoza...