Matej Hočevar

Zmaji prišli do dragocene zmage, ki bo dvignila samozavest (video)
torek, 22. december 2015 ob 22:23
Hokejisti Olimpije so v tekmi 34. kroga lige Ebel po kazenskih strelih premagali Bolzano z 2:1.

Zmaji naposled do zmage
torek, 22. december 2015 ob 22:09
Hokejisti Telemacha Olimpije so v tekmi 34. kroga lige Ebel po kazenskih strelih premagali Bolzano z 2:1 (0:0, 0:1, 1:0; 1:0).

torek, 22. december 2015 ob 22:03
Hokejisti Telemach Olimpije so v 34. krogu razširjenega avstrijskega državnega prvenstva po kazenskih strelih z 2:1 premagali Bolzano in s tem prekinili črni niz 11. zaporednih poraz...

Hokejski zmaji prekinili niz porazov
Slovenske novice
torek, 22. december 2015 ob 21:59
Hokejisti Telemacha Olimpije so v tekmi 34. kroga lige Ebel po kazenskih strelih premagali Bolzano.

Po enajstih porazih le zmaga Olimpije
torek, 22. december 2015 ob 19:16
Hokejisti Telemacha Olimpije so v 34. krogu Lige Ebel po kazenskih strelih z 2:1 p remagali Bolzano in tako prekinili niz 11 zaporednih porazov.

Olimpija presekala niz 11 zaporednih porazov
torek, 22. december 2015 ob 17:18
Hokejisti Olimpije so po več kot mesecu dni prišli do zmage v ligi EBEL, potem ko so doma po kazenskih strelih ugnali Bolzano.

Olimpiji najdaljši niz brez točke v ligi EBEL in slovo še enega igralca
nedelja, 20. december 2015 ob 09:54
Hokejisti Olimpije so po porazu s 3:4 proti Znojmu postali lastniki najdaljšega niza brez točke, ki je nisi vknjižili že zadnjih 11 tekem. Ob tem je prišla novica, da zmaje zapušča...