Andrej Hebar

Risi odraščajo: Pobalini so postali možje in očetje
seniorji.info
ponedeljek, 4. november 2019 ob 16:34
Četo novega hokejskega selektorja Matjaža Kopitarja ob koncu tedna čaka pripravljalni turnir v Latviji

Jeseničani ob točke pol minute pred koncem
sobota, 2. november 2019 ob 21:15
Hokejisti Sija Acronija Jesenic so na svoji 13. tekmi v alpski ligi doma izgubili proti Asiagu z 2:3 (2:1, 0:0, 0:2).

Asiago v 60. minuti utišal Podmežaklo, Olimpija ugnala Vipiteno
sobota, 2. november 2019 ob 20:51
Hokejisti SIJ-a Acronija Jesenic so v 13. krogu Alpske lige z 2:3 klonili pred Asiagom. Odločilni zadetek za zmago gostov v Podmežakli je pol minute pred koncem dosegel Simone Olivero.

Preobrat Jesenic
sobota, 2. november 2019 ob 01:45
Slovenski hokejski selektor Matjaž Kopitar je objavil reprezentančni seznam za turnir prihodnji teden v Latviji.

Turnir v Liepaji zadnja priprava risov na olimpijske predkvalifikacije
petek, 1. november 2019 ob 19:59
Slovenski hokejisti se bodo tako v ponedeljek popoldne zbrali v tradicionalni bazi na Bledu, konec prihodnjega tedna pa jih v latvijskem obmorskem mestu Liepaja čaka nastop na turnirju iz niza Euro...

Kopitar: Prvi naslov v samostojni Sloveniji voda na naš mlin in breme za Olimpijo
ponedeljek, 28. oktober 2019 ob 12:08
Matjaž Kopitar in Igor Beribak sta zaznamovala finale državnega prvenstva leta 1993. Zdajšnji selektor je dosegel odločilni zadetek pri kazenskih strelih sedme tekme, dolgoletni kapetan zmajev...

Andrej Hebar obrnil derbi
nedelja, 27. oktober 2019 ob 19:45
Hokejisti Olimpije so vriskali od veselja po srečni zmagi nad Jesenicami. Železarji so bili v Tivoliju zelo blizu uspeha, a so se morali za hrabro predstavo zadovoljiti le s točko.