Andrej Hebar

Bruhanje ognja zmajev ali jeklena moč železarjev?
Delo
sobota, 26. oktober 2019 ob 06:00
Večna tekmeca iz Ljubljane in z Jesenic danes v 500. derbiju. Četrtkovi generalki v opozorilo za oba tabora.

Za Jeseničane nov poraz po dodatnem delu igre
Dnevnik
četrtek, 24. oktober 2019 ob 22:02
Hokejisti Sija Acronija Jesenic so v tekmi alpske lige gostili Cortino in po kazenskih strelih izgubili s 3:4 (0:1, 3:2, 0:0; 0:1).

Zmajem bolje uspela "generalka" za sobotni 500. derbi
RTV Slovenija
četrtek, 24. oktober 2019 ob 22:01
Hokejisti Sija Acronija Jesenic so v 10. krogu Alpske lige izgubili proti Cortini po kazenskih strelih s 3:4. Bolje je "generalka" za sobotni derbi uspela SŽ Olimpiji, ki je odnesla dve točki iz...

Jeseničani z najboljšo predstavo sezone gladko odpravili Feldkirch
sobota, 19. oktober 2019 ob 20:12
Hokejisti Sija Acrona Jesenic so v 9. krogu Alpske lige odpravili Feldkirch s 4:0. Železarji so z odlično predstavo končali niz treh zaporednih porazov.

Železarji v Kitzbühelu zapravili vodstvo s 3:0 in klonili v podaljšku
četrtek, 17. oktober 2019 ob 21:51
Hokejisti Kitzbühela so v 8. krogu Alpske lige premagali SIJ Acroni Jesenice s 4:3 po podaljšku, potem ko so želetzarji že 22 minutah vodili kar s 3:0.

Pešut v zadnji minuti zagotovil zmago Olimpiji, Jeseničani zapravili vodstvo s 3:1
sobota, 12. oktober 2019 ob 20:23
Hokejisti SIJ-a Acronija Jesenic so na napeti tekmi 7. kroga Alpske lige izgubili proti vodilnemu Rittnu s 4:5 po podaljšku. Železarji so prikazali zelo dobro predstavo. SŽ Olimpija je osvojila...

Gardena s polnim izkupičkom iz Podmežakle, zmaji ugnali mlade bike
četrtek, 10. oktober 2019 ob 22:30
Slovenska predstavnika sta bila v Alpski ligi polovično uspešna. Medtem ko so hokejisti SŽ-ja Olimpije s 4:1 premagali mlado ekipo Salzburga, pa so SIJ Acroni Jesenice klonile pred Gardeno (1:2).