Raša Sraka Vuković

Raša Sraka Vuković je že desetletje med najboljšimi judoistkami
sobota, 11. september 2010 ob 11:20
Slovenska judoistka Raša Sraka Vuković je na svetovnem prvenstvu v Tokiu v petek v kategoriji do 70 kilogramov osvojila bronasto kolajno. To je zanjo že drugo odličje na svetovnih prvenstvih,...

Raša Sraka Vuković desetletje med najboljšimi
sobota, 11. september 2010 ob 10:42
Tokio - Slovenska judoistka Raša Sraka Vuković je na svetovnem prvenstvu v Tokiu v petek v kategoriji do 70 kilogramov osvojila bronasto kolajno.

petek, 10. september 2010 ob 22:11
Navijači nogometnega kluba Olimpija so še enkrat več pokazali kaj si mislijo o letošnjih rezultatih in alfi in omegi kluba Izetu Rastoderju.

Raša Sraka Vuković osvojila bron!
Slovenske novice
petek, 10. september 2010 ob 14:22
V repasažu je premagala Nizozemko Edith Bosch in si priborila medaljo

petek, 10. september 2010 ob 12:57
Raša Sraka Vuković je na svetovnem prvenstvu v Tokiu v kategoriji do 70 kg osvojila tretje mesto. V repasažu je po podaljšku premagala Nizozemko Edith Bosch.

Raša Sraka Vuković bronasta v Tokiu
petek, 10. september 2010 ob 12:45
Slovenska judoistka Raša Sraka Vuković je na svetovnem prvenstvu v Tokiu v kategoriji do 70 kg osvojila tretje mesto.

petek, 10. september 2010 ob 12:40
Slovenski judoisti so po slabšem začetku in izpadu Lucije Polavder le dočakali tudi kolajno. Raša Sraka Vuković se je v kategoriji do 70 kg prebila v repešaž in osvojila bronasto kolajno.