Gregor Urbas

Urbas deveti v Parizu
nedelja, 16. november 2008 ob 16:16
Slovenski umetnostni drsalec Gregor Urbas je na tekmovanju za veliko nagrado v Parizu osvojil deveto mesto. V moški konkurenci je zmagal šele 17-letni Kanadčan Patrick Chan.

Umatnostni drsalec Urbas deveti na tekmovanju za veliko nagrado
nedelja, 16. november 2008 ob 15:28
Slovenski umetnostni drsalec Gregor Urbas je na tekmovanju za veliko nagrado v Parizu osvojil deveto mesto. Tekmovanje je končal s 167,87 točke. V moški konkurenci je zmagal šele 17-letni...

Urbas na SP-jih še nikoli tako visoko
sobota, 22. marec 2008 ob 20:48
Kanadčan Jeffrey Buttle je v Göteborgu postal novi svetovni prvak v umetnostnem drsanju. Gregor Urbas je zasedel 17. mesto - najboljše v karieri.

Drsalna krona Kanadčanu, Urbas 17.
sobota, 22. marec 2008 ob 17:47
Kanadčan Jeffrey Buttle se je na Švedskem okronal z naslovom svetovnega prvaka v umetnostnem drsanju. Slovenec Gregor Urbas je zasedel 17. mesto, kar je njegova najboljša uvrstitev na SP.

V vodstvu Kanadčan Buttel, Urbas 18.
petek, 21. marec 2008 ob 18:04
Göteborg - Umetnostni drsalci na SP na Švedskem so opravili s kratkim programom. Najbolj se je izkazal Kanadčan Jeffrey Buttel, edini Slovenec Gregor Urbas je kratki program končal kot 18.

Urbas 18. po kratkem programu
petek, 21. marec 2008 ob 17:47
Slovenec Gregor Urbas je na svetovnem prvenstvu v umetnostnem drsanju na Švedskem kratki program končal na 18. mestu.

Verner zgodovinsko, Urbas 11.
petek, 25. januar 2008 ob 11:10
Evropski prvak je na prvenstvu v umetnostnem drsanju v Zagrebu z najboljšim točkovnim izkupičkom v zgodovini postal Tomaš Verner. Slovenec Gregor Urbas je osvojil končno 11. mesto.