Mirza Begić

Jih bo tudi ob vrnitvi iz Bara bolela glava?
Delo
sobota, 2. november 2019 ob 09:01
Cedevita Olimpija v 5. kolu lige ABA nadaljuje niz gostovanj, Mornar jo bo pričakal s trojico zelo motiviranih

Potopili še Mornar
Primorske novice
ponedeljek, 28. oktober 2019 ob 06:01
Košarkarji Koper Primorske so še naprej hit, tudi v elitni ligi Aba, kjer so peklenski uvodni razpored prebrodili z več kot odliko. Kot tretji v nizu velikih ali ambicioznih tekmecev v regiji je...

Cedevita Olimpija in Koper Primorska sta zasenčili močna tekmeca
Delo
sobota, 26. oktober 2019 ob 22:36
V 4. kolu lige ABA so klonili le košarkarji Krke.

Tretja zaporedna zmaga Koprčanov v ligi ABA
sobota, 26. oktober 2019 ob 21:41
Košarkarji Kopra Primorske so v tekmi 4. kroga lige Aba premagali Mornar s 101:83 (26:26, 46:47, 74:64).

Slovenski klubi večinoma uspešni
zurnal24.si
sobota, 26. oktober 2019 ob 19:56
Tudi v četrtem krogu jadranske lige se je nadaljeval uspešen niz Cedevite Olimpije in Koper Primorske.

Sobota derbijev za slovenska moštva v ligi ABA
Delo
sobota, 26. oktober 2019 ob 10:01
Partizan v Stožicah, Mornar v Kopru, Budućnost pa doma s Krko.

Za tretjo zmago v nizu
sobota, 26. oktober 2019 ob 06:00
Tokrat bo šlo res za pravi jadranski košarkarski dvoboj, dvoboj med severnim in južnim pristaniškim mestom. V Koper prihaja Mornar iz Bara, ena od ekip, ki - tako kot Primorska - v zadnjem času...