Nicolas Almagro

Hercogova in Kavčič nazadovala za eno mesto na lestvicah
ponedeljek, 1. avgust 2011 ob 12:00
Polona Hercog je na svetovni teniški lestvici na 40. mestu, Blaž Kavčič pa na 76.

Hercogova in Kavčič še vedno visoko na teniških lestvicah
ponedeljek, 1. avgust 2011 ob 11:43
Vodilna slovenska teniška predstavnika v ženski in moški svetovni konkurenci sta izgubila le po mesto na lestvicah WTA in ATP. Hercogova zaseda 40. mesto, Kavčič pa je na 76. mestu.

Blaž Kavčič sedaj 76. na lestvici ATP
ponedeljek, 1. avgust 2011 ob 11:02
Monte Carlo - Najboljši slovenski teniški igralec Blaž Kavčič je na najnovejši lestvici ATP izgubil eno mesto in je sedaj 76.

Serena le še 39 mest za Hercogovo
ponedeljek, 1. avgust 2011 ob 11:01
Serena Williams se je na novi lestvici WTA vrnila v prvo stoterico, a ostaja 39 mest za za najvišje uvrščeno Slovenko Polono Hercog, ki je zdrsnila na 40. mesto. V stoterici ostaja Blaž Kavčič.

Hercogova na teniški lestvici 40., Kavčič na 76. mestu, na vrhu brez sprememb
ponedeljek, 1. avgust 2011 ob 10:38
Najboljša slovenska teniška igralka Polona Hercog je na novi lestvici WTA izgubila eno mesto in je na 40. mestu. Najboljši slovenski teniški igralec Blaž Kavčič pa je na lestvici ATP izgubil...

Serena v prvi finale po več kot letu
sobota, 30. julij 2011 ob 18:00
Potem ko je v četrtfinalu Serena Williams gladko ugnala Marijo Šarapovo - v galeriji - je preskočila še Sabine Lisicki in se uvrstila v svoj prvi WTA-finale po več kot letu dni.

Gstaad Špancu, Serena ustavila Marijo
Končujejo se turnirju v Gstaadu (v finalu bosta zaigrala dva Španca), Umagu (ATP), Stanfordu (WTA) in Washingtonu (WTA). Najtežje pričakovan dvoboj tedna pa se je zgodil že v četrtfinalu...