Luki je TAKO MALO zmanjkalo za ZGODOVINSKI DOSEŽEK, kljub TEM 12 laserskim asistencam (video)
Sijajni Luka Dončić nadaljuje z norimi predstavami v ligi NBA, ki so ga v glasovanju za All-Star pripeljale celo do drugega mesta na zahodu. Več...

Na IZJEMNO PREDSTAVO Dončića sta se TAKOLE SIJAJNO odzvala tudi GORAN DRAGIĆ IN BOGDANOVIĆ (foto)
Ekipa
sobota, 12. januar 2019 ob 05:34
Ni trajalo dolgo, da je izjemna predstava Luke Dončića začela odmevati prek luže. Več na Ekipa24.si

VSA SIJAJNOST Luke Dončića v treh minutah! Takole je SAM POVOZIL VOLKOVE v odločilnih trenutkih (vid
Ekipa
sobota, 12. januar 2019 ob 04:58
Počasi nam bo zmanjkalo superlativov za Luko Dončića. Več na Ekipa24.si

LUKA VELIKI Z EPSKO PREDSTAVO! Na koga se obrneš, ko je treba dobiti tekmo? Tu je LUUUUUUKAAAAAA
Ekipa
sobota, 12. januar 2019 ob 04:44
Kakšna predstava, kakšni koši. Luka Dončić je znova čaral. Več na Ekipa24.si

Dončić flirtal s trojnim dvojčkom, s trojko pa odločil
zurnal24.si
sobota, 12. januar 2019 ob 02:24
Nova fantastična predstava slovenskega mladeniča.

Dončić zadel ključno trojko za zmago, dva skoka zmanjkala do trojnega dvojčka
RTV Slovenija
sobota, 12. januar 2019 ob 02:00
Luka Dončić je bil najzaslužnejši za četrto zmago Dallasa na gostovanju, Mavericksi so premagali Minnesoto (115:119). 19-letnik je prispeval 29 točk, 12 podaj in 8 skokov v 35 minutah.

Dončič spet ključni mož Dallasa: 'Trojni dvojček? Ne zanimajo me številke, važna je le zmaga ekipe'
24ur.com
sobota, 12. januar 2019 ob 00:50
Košarkarji Dallas Mavericksov so v prejšnjem krogu lige NBA prekinili negativno serijo treh porazov. Luka Dončić je takrat Phoenixu je nasul 30 točk. Ljubljančan je bil...