Kimi Räikkönen

Taktična mojstrovina Hamiltonu prinesla zmago v Barceloni
nedelja, 9. maj 2021 ob 14:38
Lewis Hamilton (Mercedes) je zmagovalec dirke formule ena za VN Španije v Montmelu pri Barceloni. Drugo mesto je osvojil Max Verstappen (Red Bull), tretji je bil Valtteri Bottas (Mercedes)

Bottas najhitrejši na prvem treningu, Hamilton na drugem
Sportal
petek, 7. maj 2021 ob 14:06
Finski dirkač Valtteri Bottas (Mercedes) je bil najhitrejši na prvem prostem treningu formule 1 pred nedeljsko dirko svetovnega prvenstva za veliko...

VN Španije – novi boji v osrčju Katalonije
petek, 7. maj 2021 ob 07:22
Iz Portimaa, kjer so se dirkači prejšnji konec tedna pomerili na dirki za VN Portugalske, je karavana formule ena krenila v 1300 km oddaljeno Barcelono, kjer je v nedeljo na sporedu dirka za VN...

Mercedes v Portimau premočen, Hamilton do 97. zmage v karieri
nedelja, 2. maj 2021 ob 15:18
Lewis Hamilton je zmagovalec tretje preizkušnje letošnje sezone v formuli ena. Dobil je dirko za VN Portugalske v Portimau. Drugi je bil Max Verstappen, tretji Valtteri Bottas.

Tako mizerne so plače nekaterih v formuli 1
nedelja, 25. april 2021 ob 07:17
Mehaniki so poleg dirkačev in inženirjev ključni za uspeh moštva formule 1.

Kmalu popravek pravil zaradi Raikkonena
Avtomanija.com
petek, 23. april 2021 ob 00:09
Kimi Raikkonen je po dirki izgubil trdo prigarane točke zaradi pribitka 30 sekund kazni.

Verstappen suvereno do veličastne zmage v Imoli
nedelja, 18. april 2021 ob 14:47
Nizozemski as Max Verstappen (Red Bull) je zmagovalec dirke za VN Emilije - Romanje v Imoli. Drugo mesto je rešil Lewis Hamilton (Mercedes), tretji je bil Lando Norris (McLaren).