Gašper Vinčec

Vinčec v Hyeresu najbolje od Slovencev doslej
SiOL.net
petek, 25. april 2008 ob 13:50
Pariz - Koprčan Gašper Vinčec je na 40. elitnem olimpijskem francoskem jadralskem tednu v Hyeresu v razredu finn osvojil tretje mesto.

Delo
petek, 25. april 2008 ob 13:34
Koprčan Gašper Vinčec je na 40. elitnem olimpijskem francoskem jadralskem tednu v Hyeresu v razredu finn osvojil tretje mesto, s čimer je dosegel najboljšo slovensko uvrstitev na tem tekmovanju...

Vinčec še vedno drugi, ostali končali
zurnal24.si
četrtek, 24. april 2008 ob 20:55
Na 40. elitnem olimpijskem francoskem jadralskem tednu v Hyeresu v razredu finn se bo v petkovih regatah za kolajne boril le Gašper Vinčec. Vasilij Žbogar je končal na 25. mestu.

Vinčec še vedno drugi, ostali Slovenci končali
SiOL.net
četrtek, 24. april 2008 ob 20:46
Pariz - Koprčan Gašper Vinčec je na 40. elitnem olimpijskem francoskem jadralskem tednu v Hyeresu v razredu finn po predzadnjem dnevu ostal na drugem mestu in bo edini Slovenec, ki se bo boril za medalje.

Delo
četrtek, 24. april 2008 ob 20:40
Koprčan Gašper Vinčec je na 40. elitnem olimpijskem francoskem jadralskem tednu v Hyeresu v razredu finn po predzadnjem dnevu ostal na drugem mestu.

Jadranje: Vinčec drugi, Žbogar že sedmi
Dnevnik
sreda, 23. april 2008 ob 19:18
Koprčan Gašper Vinčec je po sedmih regatah prvokategornega 40. francoskega jadralskega tedna v Hyeresu sicer izgubil vodstvo v razredu finn, vendar je po štirih dnevih še vedno na visokem drugem...

Vinčec drugi, Žbogar že sedmi
SiOL.net
sreda, 23. april 2008 ob 18:54
Pariz - Gašper Vinčec je po sedmih regatah prvokategornega 40. francoskega jadralskega tedna v Hyeresu sicer izgubil vodstvo v razredu finn, vendar je po štirih dnevih še vedno na visokem drugem mestu.