Sprejem za najboljšega slovenskega Jadralca v Kopru.

Vinčec peti na svetovni lestvici
Sportal
petek, 20. julij 2007 ob 16:13
Koprčan Gašper Vinčec, ki je osvojil bronasto kolajno v razredu finn na svetovnem prvenstvu v Cascaisu na Portugalskem, je na svetovni lestvici ISAF z osmega mesta napredoval na peto.

Stremi k popolnosti
petek, 20. julij 2007 ob 10:00
Matični klub je v sredo v Kopru pripravil Gašperju Vinčecu sprejem. Na glavni koprski pomol so bronastemu jadralcu z minulega svetovnega prvenstva v razredu finn prišli čestitat številni. Vtise o uspehu na Portugalskem je že strnil. "Med regato sem razmišljal samo o jadranju...

Intervju - Gašper Vinčec
Sportal
sreda, 18. julij 2007 ob 15:34
''Odličen sem. Uspel sem sešteti vse pluse, zato uspeh ni mogel izostati,'' je dejal slovenski jadralec, ki ste ga izbrali za Sportalovega športnika 27. tedna.

“Bron je enak zmagi”
Primorske novice
četrtek, 12. julij 2007 ob 01:30
Na SP v Cascaisu na Portugalskem je bil Koprčan Gašper Vinčec skoraj do konca včerajšnje regate za kolajne v igri za zlato odličje in naslov svetovnega prvaka, a je v dramatičnem razpletu morske bitke v olimpijskem finnu cilj ujel kot peti, kar mu je skupno prineslo bron.

Vinčec bronast na SP
Sportal
sreda, 11. julij 2007 ob 20:41
Koprčan Gašper Vinčec je na SP v jadranju v Cascaisu, med 77 jadralci enoseda finn iz 35 držav osvojil bronasto medaljo.

sreda, 11. julij 2007 ob 19:54
Slovenski jadralec, Gašper Vinčec, je na svetovnem prvenstvu v jadranju, ki poteka v portugalskem Cascaisu, med 77 jadralci enoseda finn iz 35 držav osvojil bronasto medaljo. Zlato je osvojil...