četrtek, 11. avgust 2011 ob 14:44
Ljubljana - Sezona kolesarskih prestopov je na vrhuncu. Belgijec Philippe Gilbert bi najrajši prestopil v ekipo BMC Racing. Mark Cavendish in Mark Renshaw prihodnji sezoni v različnih ekipah.

Greipel spet na vrhu, Bole osmi
sreda, 10. avgust 2011 ob 17:21
Ljubljana - Andre Greipel je zmagovalec 2. etape 7. kolesarske dirke po Beneluksu (2.WT). Grega Bole je bil ponovno povsem zaprt, a je vseeno osvojil 8. mesto. Taylor Phinney zadržal majico...

Phinneyu prolog in rumena majica vodilnega
ponedeljek, 8. avgust 2011 ob 17:31
Amersfoort - Enaindvajsetletni Američan Taylor Phinney je zmagovalec uvodnega prologa 7. kolesarske dirke po Beneluksu (2.WT) in prvi vodilni v skupnem seštevku. Grega Bole ni bil med...

Oddelek groze
ponedeljek, 11. julij 2011 ob 14:15
The ward

Rasmussen zahteva 5,6 milijona evrov
Bicikel.com
sobota, 9. julij 2011 ob 12:34
Michael Rasmussen, nekdaj kolesar Rabobanka, ki ga je iz ekipe suspendiral, medtem ko je Danec vozil v rumeni majici, bo nizozemsko ekipo tožil. Zahtava 5,6 milijona evrov odškodnine.

Rasmussen zahteva 5,6 milijoa evrov
Bicikel.com

Rasmussen slavil v Philadelphii, Kocjan odličen 5.
nedelja, 5. junij 2011 ob 22:17
Philadelphia - Danec Alex Rasmussen je slavil na enodnevni kolesarski dirki Philadelphia International Championship (1.HC). Na dirki so nastopili tudi trije Slovenci. Jure Kocjan na 5. mestu.