Matjaž Markič

Napad Markiča na kolajno
sobota, 22. marec 2008 ob 23:10
Osvojiti 20. odličje na evropskih prvenstvih v velikih bazenih je cilj slovenskih plavalcev na prvenstvu v Eindhovnu, ki se bo končalo v ponedeljek. Prvi, ki bi lahko bil kos tej nalogi, je Matjaž Markič.

Slovenski dan v Eindhovnu: Markiču najboljši letošnji izid na svetu
sobota, 22. marec 2008 ob 13:16
Slovenski plavalci so v soboto na evropskem plavalnem prvenstvu v Eindhovnu v predtekmovanju potrdili, da bo sobota slovenski dan. V popoldanskem programu bo kar pet slovenskih nastopov, slovenski...

Markič letos najhitreje na svetu
sobota, 22. marec 2008 ob 12:03
Matjaž Markič je na plavalnem EP-ju v kvalifikacijah na 50 m prsno s 27,72 postavil najboljši letošnji čas na svetu. Popoldne 5 slovenskih nastopov.

Markiču najboljši letošnji izid na svetu
sobota, 22. marec 2008 ob 11:59
Eindhoven - Slovenski plavalci so v sobotnem dopoldnevu na EP Eindhovnu potrdili, da bo sobota slovenski dan. Popoldan kar pet slovenskih nastopov, slovenski izid dneva pa je že zjutraj postavil Matjaž Markič.

Markič z rekordom v polfinale
sobota, 22. marec 2008 ob 11:49
Na EP v plavanju v nizozemskem Eindhovnu je Matjaž Markič na 50 metrov prsno odplaval najboljši izid sezone in tudi državni rekord ter se s tem uvrstil v polfinale. Tudi ostali naši so se izkazali.

Markič brez finala
Primorske novice
sreda, 19. marec 2008 ob 01:38
Matjažu Markiču se na evropskem plavalnem prvenstvu v nizozemskem Eindhovnu v večernem polfinalu na 100 metrov prsno ni uspelo prebiti med najboljših osem. Anja Klinar je bila na 400 m mešano šesta.

Isakovičeva, Turk, Mankoč in Markič kandidati za medaljo
petek, 14. marec 2008 ob 16:15
Na plavalnem evropskem prvenstvu v Eindhovnu bodo v torek s tekmovanji začeli tudi tekmovalci v bazenskem plavanju. Lestvice prijavljenih tekmovalcev so pokazale, da so med kandidati za medaljo iz...