Jernej Godec

Godec 12. v Omahi
SiOL.net
ponedeljek, 9. junij 2008 ob 16:35
New York - Plavalec ljubljanske Ilirije Jernej Godec je na mednarodnem plavalnem mitingu v ameriški Omahi osvojil 12. mesto na 50 m prosto.

Godec priplaval na 12. mesto
Sport1.si
ponedeljek, 9. junij 2008 ob 16:34

Nove kopalke ali avto!
Večer
torek, 15. april 2008 ob 10:00
Slovenska plavalna reprezentanca se je včeraj z devetega svetovnega plavalnega prvenstva v kratkih bazenih v Manchestru vrnila dobre volje - čeprav razpolovljena. "Američana" v slovenski vrsti - ilirijan Jernej Godec in Ravenčan Damir Dugonjič sta študenta univerze Berkeley in sta se že...

Godec sedmi na 50 m prosto
SiOL.net
petek, 11. april 2008 ob 22:25
Manchester - Jernej Godec je v finalu svetovnega prvenstva v plavanju v 25-metrskih bazenih osvojil sedmo mesto v disciplini 50 metrov prosto.

Godec brez finala v delfinu
zurnal24.si
petek, 11. april 2008 ob 20:41
Za Jernejem Godcem je že prvi večerni nastop na svetovnem prvensttvu v plavanju v Manchestru. Ilirijan je bil v polfinalu na 50 metrov delfin prepočasen za finalni nastop.

Godec bo zvečer lovil medaljo
RTV Slovenija
petek, 11. april 2008 ob 13:38
Na SP-ju v plavanju v kratkih bazenih je dopoldne v Manchestru nastopil Jernej Godec, ki se je uvrstil v polfinale na 50 m delfin.

Godec z državnim rekordom v polfinale na 50 delfin
Večer
petek, 11. april 2008 ob 13:34
V petkovem predtekmovanju na svetovnem plavalnem prvenstvu v Manchestru je med Slovenci v predtekmovanju na 50 m delfin nastopil le Ilirijan Jernej Godec in se z novim slovenskim rekordom 23,30 kot...