Andy Roddick

Nadal se je poigral z Američanom, pravljica Grka se nadaljuje
torek, 22. januar 2019 ob 13:03
Prva polfinalista odprtega prvenstva Avstralije sta Rafael Nadal in Stefanos Cicipas. Španski as je zlahka odpravil Američana Francesa Tiafoeja...

V živo: Nadal že vodi z 2:0 v nizih, pravljica Grka se nadaljuje
ponedeljek, 21. januar 2019 ob 20:00
Na OP Avstralije sta v torek na sporedu prva četrtfinalna dvoboja. Kot prva sta se pomerila Stefanos Cicipas in Roberto Bautista Agut. Na koncu je slavil Cicipas, ki je Španca premagal po štirih...

Đoković zaokrožil sanjsko poletje in s 14. grand slamom ujel Samprasa
nedelja, 9. september 2018 ob 22:15
Novak Đoković je v finalu zadnjega grand slama sezone v New Yorku premagal Juana Martina del Potra s 6:3, 7:6 in 6:3.

Deček nasmejal Đokovića: "Ti me zagotovo najbolje oponašaš"
torek, 4. september 2018 ob 10:17
Mladi "novinar" je na novinarski konferenci imitiral Novaka Đokovića, kar je Srba spravilo v dobro voljo.

Slovenka v četrtfinalu OP ZDA
ponedeljek, 3. september 2018 ob 10:27
Dalila Jakupović je z uvrstitvijo med najboljših osem dosegla svoj največji uspeh na grand slamih.

Spet čuti ogenj v Noletovih očeh
nedelja, 22. julij 2018 ob 02:29

Deset let od prvega Nadalovega naslova v Wimbledonu
petek, 6. julij 2018 ob 10:01
Pred natanko desetimi leti je Rafael Nadal prvič osvojil turnir v Wimbledonu in s tem prekinil petletno vladavino Rogerja Federerja na 'sveti travi'.