New Jersey Devils

Kralji s Kopitarjevim zadetkom prekinili negativni niz
Dnevnik
petek, 17. november 2023 ob 07:50
Hokejisti moštva Los Angeles Kings so v severnoameriški ligi NHL prekinili niz treh zaporednih porazov na domačem ledu. Z 2:1 so ugnali lanske finaliste Florida Panthers z 2:1. Drugi in s tem odločilni zadetek na tekmi je dosegel slovenski as

Kopitar zadel za zmago Kraljev
Delo
petek, 17. november 2023 ob 07:31
Slovenski hokejski as Anže Kopitar je bil v drugi tretjini strelec z igralcem več in LA Kings so z 2:1 premagali Florido.

Kralji prekinili negativni niz na domačem ledu, Kopitar odločil tekmo #video
SiOL.net
četrtek, 16. november 2023 ob 20:11
Hokejisti moštva Los Angeles Kings so v severnoameriški ligi NHL prekinili niz treh zaporednih porazov na domačem ledu. Z 2:1 so ugnali lanske...

Hokejisti Bostona meljejo dalje, Vegas v manjši krizi
Delo
sreda, 15. november 2023 ob 07:51
Hokejisti Bostona so že lani v rednem delu lige NHL blesteli, a nato doživeli razočaranje v končnici. Letos meljejo dalje, Buffalo so premagali s 5:2.

Crosby s hat-trickom podaljšal zmagoviti niz Pittsburgha
RTV Slovenija
sreda, 15. november 2023 ob 07:47
Superzvezdnik Sidney Crosby je v noči na sredo v Ligi NHL trikrat zadel v polno na tekmi s Columbusom in Pittsburghu pomagal do pete zaporedne zmage.

Boston najboljši v ligi NHL, nov poraz prvakov
Sportal
torek, 14. november 2023 ob 22:52
Ekipa Boston Bruins je za zdaj najboljša v severnoameriški hokejski ligi NHL. V noči na sredo je v Buffalu premagala domače Sabres s 5:2. Manj uspešna je bila druga najboljša zasedba lige,...