David Nalbandian

Žemlja še v igri za OP ZDA, slovo Hercogove v Dallasu
torek, 21. avgust 2012 ob 22:42
Ljubljana - Slovenski teniški igralec Grega Žemlja je v prvem krogu kvalifikacij za zadnji grand slam sezone, odprto prvenstvo ZDA, premagal domačina Christiana Harrisona s 6:3 in 6:4.

Izpadel Nalbandian, poškodba Roddicka
torek, 14. avgust 2012 ob 22:00
Cincinatti - Če ponedeljek na ATP in WTA turnirju v ZDA ni ponudil presenečenja, sta v torek v prvem krogu izpadla David Nalbandian (premagal ga je Tommy Haas) in Jelena Janković.

Kvitovi naslov v Montrealu, pestro v Cincinattiju
torek, 14. avgust 2012 ob 08:31
Montreal - Nekdanja zmagovalka Wimbledona Čehinja Petra Kvitova je osvojila naslov na teniškem turnirju v kanadskem Montrealu z nagradnim skladom 2,1 milijona dolarjev.

Spektakel na sveti travi
sobota, 28. julij 2012 ob 23:55
Wimbledon je ob Wembleyju najbolj slovito prizorišče olimpijskih iger v Londonu. Že prvi dan tekmovanj je upravičil svoj sloves, množice gledalcev pa so uživale v predstavah teniških mojstrov.

Uspešen začetek Federerja, izpadli Berdych, Na in Stosur
sobota, 28. julij 2012 ob 19:40
London - Švicar Roger Federer je nastope na olimpijskih igrah v Londonu začel z zmago proti Kolumbijcu Alejandru Falli, ki pa je znova dokazal, da gre za dobrega teniškega igralca. Falla, ki...

Nemci pred 38 leti prvaki na domačih tleh
petek, 6. julij 2012 ob 23:50
Leta 1974 je na finalni tekmi svetovnega nogometnega prvenstva na olimpijskem stadionu v Münchnu ZR Nemčija premagala Nizozemsko z 2:1.

OP Anglije: Žemlja prek Goodalla v drugo kolo Wimbledona
ponedeljek, 25. junij 2012 ob 20:44
London - Udeleženci teniškega turnirja za veliki slam, OP Anglije v Wimbledonu, so danes pričeli z dvoboji prvega kola, ki so veselje prinesli tudi slovenskim ljubiteljem tenisa. Svoj dvoboj...