David Nalbandian

Argentina brez Nalbandiana
SiOL.net
torek, 3. marec 2009 ob 17:25
Buenos Aires - Teniška reprezentanca Argentine, lani poraženka v finalu Davisovega pokala, bo letošnje tekmovanje v svetovni skupini začela brez Davida Nalbandiana.

Ko gre izjemen talent v prazno
inDirekt
četrtek, 22. januar 2009 ob 09:40
Na turneji ATP bi težko našli še kakšnega igralca, ki bi svoje privržence tolikokrat znova in znova spravljal v slabo voljo, kot to počne David Nalbandian.

Bila je v peklu, zdaj spet zmaguje
zurnal24.si
sreda, 21. januar 2009 ob 15:55
Edino večje presenečenje tretja dne OP Avstralije je izpad Argentinca Davida Nalbandiana. Z odliko pa se med najboljše vrača Avstralka Jelena Dokic, kateri zadnja leta res ni bilo lahko.

Iz Melbourna se je poslovil Nalbandian
24ur.com
sreda, 21. januar 2009 ob 12:07
Na teniškem turnirju za OP Avstralije je izpadel deveti nosilec Nalbandian, brez težav pa sta zmagala Federer in Djoković.

Na odprtem prvenstvu Avstralije v tenisu izpadel deseti nosilec David Nalbandian
Dnevnik
sreda, 21. januar 2009 ob 11:25
V drugem krogu odprtega teniškega prvenstva Avstralije v Melbournu je prišlo do prvega večjega presenečenja. Desetega nosilca uvodnega turnirja za grand slam v sezoni, Argentinca Davida...

Nalbandiana odpravil Tajvanec
Delo
sreda, 21. januar 2009 ob 10:00
V drugem krogu odprtega teniškega prvenstva Avstralije je desetega nosilca Argentinca Davida Nalbandiana s 6:4, 5:7, 4:6, 6:4 in 6:2 premagal Tajvanec Lu Yen-Hsun. Ostali nosilci so bili uspešni.

Nalbandian zmagovalec Sydneyja
SiOL.net
sobota, 17. januar 2009 ob 14:03
Sydney - Argentinski teniški igralec David Nalbandian je zmagovalec 484.000 dolarjev vrednega turnirja ATP v Sydneyju. V finalu je kot četrti nosilec premagal Finca Jarkka Nieminena s 6:3, 6:7 (9) in 6:2.