Ploščad pred spet odprto dvorani Podmežakla je včeraj vendarle ponujala povsem drugačno podobo od tiste izpred 24 ur.

Jeseničani ekspresno dobili hokejski finale
Slovenske novice
petek, 8. april 2011 ob 22:11
V finalni tekmi državnega prvenstva so hokejisti Acroni Jesenic premagali Tilio Olimpijo.

Naslov ostaja na Jesenicah
zurnal24.si
petek, 8. april 2011 ob 21:30
Hokejisti Acroni Jesenic so dobili tudi četrto tekmo (4:2) finala državnega prvenstva proti Tilii Olimpiji in osvojili deveti naslov državnih prvakov v samostojni Sloveniji.

24ur.com
petek, 8. april 2011 ob 21:28
Hokejisti Acroni Jesenic so na četrti tekmi finala državnega prvenstva v dvorani Podmežakla premagali ljubljansko Tilio Olimpijo (4:2) in osvojili 32. naslov državnih prvakov, deveti...

Podmežakla vendarle odprta, železarje bo vodil Varl
Delo
petek, 8. april 2011 ob 14:40
Iz hokejskega kluba Acroni Jesenice so sporočili, da bo četrta tekma finala DP potekala v Podmežakli, ki je odprta.

Jeseničani brez Mälkiäja, gledalci še čakajo
SiOL.net
petek, 8. april 2011 ob 10:23
Jesenice - Na četrti finalni tekmi državnega prvenstva v hokeju bo Jeseničane vodil Dejan Varl. Prvi trener Heikki Mälkiä je namreč zaradi smrti v družini odpotoval na Finsko, v Slovenijo pa...

Kanalec upa na polno Podmežaklo
zurnal24.si
petek, 8. april 2011 ob 09:59
Hokejisti Jesenic si lahko že danes zvečer z morebitno četrto zmago v finalu nad Olimpijo zagotovijo novo zvezdico. Bodo pokal dvignili pred praznimi tribunami?