Žiga Pance

Tekma v Tivoliju odločena v podaljšku
zurnal24.si
nedelja, 22. oktober 2023 ob 20:33
Hokejisti SŽ Olimpije so v tekmi 14. kroga lige ICEHL po podaljšku izgubili z Bolzanom s 3:4 (0:0, 2:2, 1:1; 0:1).

Zmaji v gosteh znova bruhali ogenj
Delo
nedelja, 15. oktober 2023 ob 21:40
Hokejisti SŽ Olimpije so v odprtem avstrijskem prvenstvu slavili prepričljivo zmago v Asiagu.

Hokejisti Olimpije s petardo opravili z Asiago
Dnevnik
nedelja, 15. oktober 2023 ob 20:24
Hokejisti SŽ Olimpije so v tekmi 12. kroga lige ICEHL v gosteh premagali Asiago s 5:0 (0:0, 3:0, 2:0).

Disciplinirani ledeni zmaji do visoke zmage v Asiagu
RTV Slovenija
nedelja, 15. oktober 2023 ob 20:19
V 12. krogu razširjenega avstrijskega prvenstva v hokeju je Olimpija s kar 5:0 slavila na gostovanju pri Asiagu, s čimer so Ljubljančani le presekali črno serijo štirih porazov.

Razigrani Beljačani in finski navijači, Olimpija žal ne
petek, 13. oktober 2023 ob 21:48
Nič novega v Tivoliju. Nov domač poraz hokejistov Olimpije, osemnajsti v nizu! Začetek je obetal, Olimpija je po dobrih dveh minutah vodila, toda Beljak je še v prvi tretjini izenačil, v drugi...

Hokejski zmaji so najboljša gostujoča ekipa lige
24ur.com
torek, 3. oktober 2023 ob 10:34
Hokejisti SŽ Olimpije v letošnji sezoni ne poznajo poraza na gostovanjih. Od štirih gostujočih tekem so domov prinesli prav toliko zmag in od dvanajstih možnih točk osvojili kar enajst....

Zmaji so si hitro opomogli od petkovega šoka
Delo
nedelja, 1. oktober 2023 ob 21:48
Hokejisti SŽ Olimpije so bili v ICEHL znova uspešni v gosteh, potem ko so zmagali pri Pustertalu.