nedelja, 5. februar 2023 ob 21:07
Hokejisti SŽ Olimpije so morali pred svojimi navijači v ICEHL priznati premoč igralcem moštva Graz 99ers.

Ograjenšek v podaljšku zadal Olimpiji grenek poraz
nedelja, 5. februar 2023 ob 20:07
Hokejisti SŽ-ja Olimpije so doživeli nov poraz v Ligi IceHL. V podaljšku so klonili proti hokejistom Gradca, zmagoviti gol je v 62. minuti dosegel Ken Ograjenšek (2:3).

Olimpija boljša od Dunajčanov
petek, 3. februar 2023 ob 22:05
Hokejisti SŽ Olimpije so v tekmi 46. kroga lige ICEHL v gosteh premagali dunajsko ekipo Vienna Capitals s 3:1 (1:0, 0:1, 2:0).

Hokejisti Olimpije na Dunaju prekinili črno serijo
petek, 3. februar 2023 ob 21:59

Prvič po 1. januarju so tudi Ljubljančani prišli na svoj račun
petek, 3. februar 2023 ob 21:41
Hokejisti SŽ Olimpije so v 46. kolu ICEHL ugnali šestouvrščeno moštvo Vienna Capitals.

Zmaji še drugič v tej sezoni presenetili na Dunaju in končali črn niz
petek, 3. februar 2023 ob 21:26
Hokejisti Dunaja so še drugič v letošnji sezoni izgubili proti Olimpiji na domačem ledu (1:3). Zmaji so v 46. krogu Lige IceHL končali niz devetih zaporednih porazov, veselili so se prve zmage...

Olimpija do velike zmage na Dunaju
Sportal
petek, 3. februar 2023 ob 13:00
Hokejisti HK SŽ Olimpija so se izognili desetemu zaporednemu porazu v ICEHL. Na Dunaju so v petek slavili s 3:1. Ljubljansko moštvo je tako prekinilo kalvarijo sta zadnjih dveh mesecev, ki...