Petra Nareks

Nareksova peta v Tbilisiju
sobota, 25. april 2009 ob 00:03
Prvi dan evropskega prvenstva v judu je Petra Nareks v kategoriji do 52 kilogramov osvojila peto mesto. Drugi slovenski predstavnik prvega dne Roki Drakšič je v kategoriji do 66 kg izgubil v osmini finala in ostal praznih rok. Nareksova se je prebila vse do polfinala, tam klonila proti Španki...

Nareksovi v borbah za kolajne ni šlo
petek, 24. april 2009 ob 17:55
Prvi dan evropskega prvenstva v judu v Tbilisiju je Petra Nareks v kategoriji do 52 kg osvojila peto mesto. Roki Drakšič je v kategoriji do 66 kg izgubil v osmini finala.

Petra Nareks peta na EP v Tbilisiju
petek, 24. april 2009 ob 16:47
Slovenska judoistka Petra Nareks (do 52 kg) je prvi dan evropskega prvenstva v judu v Tbilisiju osvojila peto mesto.

Nareksova blizu medalje na EP
Sport1.si
petek, 24. april 2009 ob 16:29

Nareksova za tretje mesto
petek, 24. april 2009 ob 12:50
Ljubljana - Prvi dan evropskega prvenstva v judu ima Slovenija v "ognju" dva predstavnika. Medtem ko je Rok Drakšič že zaključil s tekmovanji, pa se bo Petra Nareks pomerila v borbi za tretje mesto.

Luca slavila v Pragi
nedelja, 1. marec 2009 ob 17:55
Moja dekleta so tukaj osvojila štiri kolajne in lahko jim samo čestitam. Še posebej danes Luciji, ki je kot prva Evropejka premagala finalistko Liu Huanyuan. Marjan Fabjan, trener Slovenska judoistka Lucija Polavder, ki je na lanskih olimpijskih igrah v Pekingu osvojila...

Žolnirjeva druga, Nareksova in Trstenjakova tretji
sobota, 28. februar 2009 ob 19:40
Praga/Varšava - Najboljše judoistke se ta konec tedna za točke svetovnega pokala merijo v Pragi, že prvi dan pa so posegle po najboljših uvrstitvah.