Gordon Brown

Le milijarda odmerkov za revne države
nedelja, 13. junij 2021 ob 15:48
Skupina G7 se je na vrhunskem srečanju, ki ga je gostil Boris Johnson, zavezala, da bo revnim državam prihodnje leto darovala milijardo odmerkov cepiv proti koronavirusu in da bo zanje zbrala po...

Švedi so se dolgo mučili z Britanci, Kanadčani pa s Kazahstanci
petek, 28. maj 2021 ob 22:19
Na svetovnem prvenstvu v hokeju na ledu v Rigi danes uspešne vse tri skandinavske reprezentance.

Kanadčani trpeli tudi proti Kazahstanu, a so se izvlekli
petek, 28. maj 2021 ob 11:58
Hokejisti Kanade so na svetovnem prvenstvu elitne divizije v Latviji s 4:2 strli Kazahstan, kar je njihova druga zmaga na prvenstvu, s čimer ostajajo v igri za četrtfinale.

Še predlani s Slovenijo v skupini B, zdaj presenečajo vse po vrsti
četrtek, 27. maj 2021 ob 12:27
Kazahstanskim hokejistom se nasmiha prva uvrstitev v četrtfinale, Britanci na SP zmagali prvič po sušnih 59 letih.

BBC se zaradi intervjuja s princeso Diano z zamudo posipa s pepelom
petek, 21. maj 2021 ob 12:35
Novinar Martin Bashir je Diano v prelomni intervju leta 1995 prepričal z goljufijo.

Liverpool krog pred koncem izrinil Leicester s četrtega mesta
sreda, 19. maj 2021 ob 23:00
Nogometaši Liverpoola so krog pred koncem sezone v Premier ligi zasedli četrto mesto, ki prinaša igranje v Ligi prvakov. V 37. krogu so na Turf Mooru premagali Burnley (0:3).