Pete Sampras

Đoković z dominatno predstavo ob bok Nadalu
nedelja, 29. januar 2023 ob 12:50
Novak Đoković je v finalu OP Avstralije v treh nizih odpravil Grka Stefanosa Cicipasa in se po številu osvojenih grand slamov izenačil z Rafaelom Nadalom (22).

Finale OP Avstralije: Đoković v treh nizih do teniške večnosti
nedelja, 29. januar 2023 ob 12:00
Srbski teniški zvezdnik Novak Đoković je osvojil svoj 10. naslov na OP Avstralije in 22. grand slam v karieri z zmago nad Grkom Stefanosom Cicipasom.

Đoković po zmagi nad Cicipasom ujel Nadala
nedelja, 29. januar 2023 ob 06:00
Novak Đoković je zmagovalec odprtega teniškega prvenstva Avstralije v tenisu. V finalu je s 3:0 v nizih premagal Grka Stefanosa Cicipasa. Srb je s tem ujel rekordno 22. zmago na turnirjih velike...

To je morda najbolj impresiven teniški rekord vseh časov
ponedeljek, 26. december 2022 ob 13:01
Španski teniški zvezdnik Rafael Nadal je vstopil v 901. zaporedni teden med najboljšo deseterico na lestvici ATP.

Nadal že 900 tednov zapovrstjo med top 10
ponedeljek, 26. december 2022 ob 12:16
Španski teniški zvezdnik Rafael Nadal je danes uradno zbral 900 tednov zapovrstjo med najboljšo deseterico na lestvici ATP, poročajo svetovni mediji, med njimi tudi Eurosport.

Đoković šestič zmagovalec zaključnega turnirja
nedelja, 20. november 2022 ob 18:41
Zaključni turnir ATP-ja v Torinu je prinesel finalni dvoboj Casper Ruud – Novak Đoković. Dobil ga je Đoković s 7:5 in 6:3. To je bila zanj šesti dobljeni zaključni turnir, s čimer je...