Pete Sampras

Ruud z novo imenitno predstavo zelo blizu številke ena; v finalu z Alcarazom
petek, 9. september 2022 ob 21:00
Casper Ruud je v polfinalu Odprtega prvenstva ZDA v New Yorku premagal Karena Hačanova s 7:6, 6:2, 5:7 in 6:2. V finalu se bo pomeril s komaj 19-letnim Špancem Carlosom Alcarazom.

Rubljov strl Shapovalova; Nadal proti Gasquetu spet ni izgubil niza
sobota, 3. september 2022 ob 20:00
Andrej Rubljov je v poslastici 3. kroga Odprtega prvenstva ZDA v New Yorku premagal Denisa Shapovalova s 6:4, 2:6, 6:7, 6:4 in 7:6. Obračun na Grandstandu je trajal štiri ure in osem minut.

Kaj je naredil Ronaldo na prvi tekmi v majici madridskega Reala?
sobota, 3. september 2022 ob 05:00
Tokratni kviz prinaša vprašanja iz sveta tenisa, nogometa in košarke.

Avstralskega tenisača Lleytona Hewitta doletela posebna čast
nedelja, 17. julij 2022 ob 09:09
Avstralskega tenisača Lleytona Hewitta, dvakratnega zmagovalca turnirjev za grand slam in nekdanjega prvega igralca sveta, so na slovesnosti na...

Hewitt v Hišo slavnih v družbi žene in legendarnega trenerja
nedelja, 17. julij 2022 ob 08:56
Avstralskega tenisača Lleytona Hewitta, dvakratnega zmagovalca turnirjev za grand slam in nekdanjega prvega igralca sveta, so na slovesnosti na turnirju v ameriškem Newportu, ki so jo zaradi...

Spomini na Peta in drzna kraja
nedelja, 10. julij 2022 ob 21:20
V moškem tenisu vse po starem, Novak Đoković ne zna izgubiti na londonski travi, prvakinja Jelena Ribakina si še jokati ni upala.

Djoker Nole na večerjo vabil novega prijatelja, skoraj pozabil ženo
nedelja, 10. julij 2022 ob 20:44
Novak Đoković na obletnico poroke pri številki 21. Sedmič, četrtič zapored, je osvojil Wimbledon, v finalu je v štirih nizih premagal Nicka Kyrgiosa.