Nikolaj Davidenko

Tudi Umag pleše kalinko
nedelja, 2. avgust 2009 ob 22:23
Tako kot Dinara Safina v mestu rož, je bil tudi Nikolaj Davidenko v Umagu prvi nosilec turnirja. Do zmage pri južnih sosedih je prišel lažje od rojakinje in prve nosilke, saj je Španca Juana Carlosa Ferrera odpravil v le 65 minutah (6:3, 6:0). To je za Rusa že drugo slavje v dobrem tednu...

Davidenko ni imel težav v Umagu
nedelja, 2. avgust 2009 ob 22:09
Ruski teniški igralec Nikolaj Davidenko je v Umagu potrdil vlogo favorita in v finalu zlahka odpravil Juana Carlosa Ferrera. Bilo je 6:3 in 6:0.

Davidenko zmlel Ferrera v 71 minutah

Davidenko zmagovalec Umaga
nedelja, 2. avgust 2009 ob 21:56
Umag - Rus Nikolaj Davidenko, prvi nosilec 20. teniškega turnirja v Umagu z nagradnim skladom 450.000 evrov, je upravičil vlogo favorita istrskega tekmovanja.

V finalu Umaga Davidenko in Ferrero
sobota, 1. avgust 2009 ob 23:26
Rus Nikolaj Davidenko je drugi finalist teniškega turnirja v Umagu z nagradnim skladom 450.000 evrov. V pozno večernem polfinalu se prvi nosilec proti Avstrijcu Jürgenu Melzerju ni niti pošteno oznojil, saj je za zmago 6:1 in 6:1 potreboval vsega 50 minut. V finalu bo njegov tekmec Juan...

Davidenko z lahkoto čez prvi krog
sreda, 29. julij 2009 ob 22:39
Ljubljana - Na teniškem turnirju v Umagu je prvi nosilec Nikolaj Davidenko z lahkoto napredoval v drugi krog, potem ko je ugnal španskega nasprotnika.

Davidenko najboljši v Hamburgu
nedelja, 26. julij 2009 ob 17:45
Hamburg - Rus Nikolaj Davidenko je zmagovalec teniškega turnirja ATP v Hamburgu z nagradnim skladom 1,1 milijona evrov.