Nikolaj Davidenko

V finalu številki 1 in 2
sobota, 14. junij 2008 ob 19:34
Finalista teniškega turnirja ATP v Varšavi sta prvi in drugi nosilec, Rus Nikolaj Davidenko in Španec Tommy Robredo. Noben v polfinalu ni imel večjih težav pri preboju v glavni dvoboj turnirja.

Federer prepričljivo
Sport1.si
sobota, 31. maj 2008 ob 20:56
Roger Federer je 3. krogu OP Francije prepričljivo premagal Maria Ančiča. Nikolaj Davidenko je proti Ivanu Ljubičiću zapravil prednost 2:0 v nizih. Pri ženskah nosilke brez težav. Izidi...

Tenis: "Hat trick" Nikolaja Davidenka
sobota, 24. maj 2008 ob 18:25
Rus Nikolaj Davidenko je zmagovalec turnirja ATP v avstrijskem mestecu Poreče z nagradnim skladom 370.000 evrov, potem ko je v današnjem finalnem obračunu ugnal lanskega zmagovalca,...

Davidenko v Pariz z lepo popotnico
sobota, 24. maj 2008 ob 17:03
Ljubljana - Najboljši ruski teniški igralec Nikolaj Davidenko je upravičil vlogo prvega favorita na ATP turnirju v Porečah. V sobotnem finalu je v treh nizih odpravil Argentinca Juana Monaca.

Davidenko proti Monacu
petek, 23. maj 2008 ob 22:21
V finalu teniškega turnirja ATP v Casablanci se bosta za naslov pomerila Francoza Gilles Simon in Julien Benneteau. V Porečah sta se v finale uvrstila Nikolaj Davidenko in Juan Monaco.

Poreče: ATP turnir
Sport1.si
ponedeljek, 19. maj 2008 ob 18:57
V prvem krogu turnirja ATP z nagradnim skladom 370.000 evrov se je Nikolaj Davidenko gladko uvrstil v 2. krog. Izidi..

Moya in Robredo le s težavo naprej
torek, 13. maj 2008 ob 19:26
Na turnirju v Hamburgu bodo še naprej gledali vrhunski tenis. Nosilca Nikolaj Davidenko in David Ferrer sta se že uvrstila v tretje kolo, napredovala sta tudi Carlos Moya in David Robredo.